English
Meklēšana

Web-lapas karte
Aktualitātes - Studentu dzīves aktualitātes
21.09.2010
Izsludināts Latvijas studentu korporāciju Prezidiju konventa darbības 90 gadu jubilejai veltīts eseju konkurss „Es, students – Latvijai”

Izsludināts Latvijas studentu korporāciju Prezidiju konventa darbības 90 gadu jubilejai veltīts eseju konkurss „Es, students – Latvijai”

Latvijas studentu korporāciju Prezidiju konvents par godu savas darbības 90 gadu jubilejai izsludinājis eseju konkursu.

Konkursa mērķi ir mudināt studējošos apzināties savu nozīmi un iespējas Latvijas tagadnes un nākotnes veidošanā, kā arī atbalstīt patriotiskus un sabiedriski aktīvus studentus.

Konkursā tiek aicināti piedalīties Latvijas pilsoņi – studenti. Labākās esejas autors tiks apbalvots ar 500 latus lielu vienreizēju stipendiju; kopējais stipendiju fonds – 600 lati.

Esejas konkursam iesniedzamas no 20. septembra līdz 14. oktobrim. Labāko 20 eseju autori tiks apbalvoti Prezidiju konventa darbības 90 gadu jubilejai veltītās svinīgās sēdes laikā, kas norisināsies 23. oktobrī Latvijas Universitātes Lielajā aulā.

Plašāka informācija par konkursu atrodama Prezidiju konventa mājaslapā www.pk.lv.

Prezidiju konvents ir organizācija, kas apvieno visas Latvijas studentu korporācijas. Šobrīd Latvijā darbojas 23 studentu korporācijas, kas vieno vairāk nekā 3700 biedrus. Studentu korporāciju mērķi ir pulcināt un audzināt studējošo jaunatni valstiski nacionālā garā, sagatavot valstij un sabiedrībai spējīgus darbiniekus, kā arī attīstīt studējošo starpā ētisko un estētisko sajūtu, individuālo goda apziņu un piekoptu studiju laikā sabiedrisko dzīvi.

Korporācijās aktīvi darbojušies daudzi sabiedrībā pazīstami cilvēki, to starpā trešais Latvijas Valsts prezidents Alberts Kviesis, pirmais Latvijas Valsts ārlietu ministrs Zigfrīds Anna Meierovics, kordiriģents Imants Kokars, uzņēmējs un mecenāts Vilis Vītols, Latvijas Universitātes mācību prorektors Juris Krūmiņš un daudzi citi.

 

Informāciju sagatavoja:

Kārlis Sīmanis

Latvijas studentu korporāciju Prezidiju konventa seniors

Tālr. 27472980

E-pasts: karlis.simanis@vanenica.lv

RA Kontaktinformācija
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 90
LV-4601

Tālrunis: +371 64623709
Fakss: +371 64625901

 

Uz lapas sākumu

© Rēzeknes Augstskola
Visus jautājumus un ierosinājumus
sūtiet uz web@ru.lv