English
Meklēšana

Web-lapas karte
Aktualitātes - Studentu dzīves aktualitātes
13.12.2010
Jaungada nometnē studentiem dalīs pa 100g GUDRĪBAS

Jaungada nometnē studentiem dalīs pa 100g GUDRĪBAS

No 29.decembra vakara līdz 1.janvāra rītam notiks gadskārtējā Latvijas Kristīgās studentu brālības (LKSB) rīkotā Jaungada sagaidīšanas nometne, kas šoreiz sauksies „100g gudrības”. Nepilnu četru dienu garumā Iecavas internātpamatskolā studenti un pilngadību sasniegušie vidusskolnieki, kā arī absolventi varēs pavadīt saturīgu un interesantu laiku, klausoties lekcijas, piedaloties semināros un dažādās darbnīcās, gatavojot šovu ar pašu veidotiem priekšnesumiem, klausoties mūziku, iepazīstoties savā starpā un pārdomājot iepriekšējā gadā paveikto.

Nometnē ar lektoru Bilu Moldinu un mazajās grupās kopā ar citiem nometnes dalībniekiem diskutēsim par to, kur iegūt un kā izmantot gudrību, veicot ikdienas izvēles visās dzīves jomās. Lekcijās dzirdēto un saprasto vai nesaprasto varēs pārrunāt mazajās diskusiju grupiņās, savukārt vecgada vakara pārdomu laiks sāksies ar dziedātājas Anetes Kozlovskas uzstāšanos.  

Nometnē notiks dažāda veida sporta un radošās darbnīcas, kā arī semināri par abpusēja ieguvuma domāšanu, stilu, vīrišķību, attiecībām, autortiesību jautājumu, kristietības pamattēmām, zinātni, lepnību un nāvi. Jaunā gada sagaidīšana tradicionāli sāksies ar dievkalpojumu Iecavas luterāņu baznīcā, bet turpināsies kopīgi ar pārējiem jauniešiem jautrā un studentiskā garā.

Kā ik gadus, katrs students varēs pats personīgi izvērtēt aizgājušo gadu, pēc tam uzrakstot sev vēstuli, ko saņems pēc gada – neilgi pirms Ziemassvētkiem.

Lai piedalītos nometnē, jābūt vismaz 18 gadus vecam. Papildus informācija un pieteikšanās LKSB mājas lapā www.lksb.lv vai pa tālruni 29529307(Kristīnei). Dalības maksa – Ls 19.

LKSB Latvijā darbojas jau 17 gadus, un šāda veida Jaungada nometni tradicionāli rīko jau padsmito reizi. Nometnes mērķis ir dot jauniešiem iespēju iegūt sev interesējošo informāciju par kristīgo ticību, izvērtēt un labāk izprast sevi, savu dzīvi, satikt un iepazīt cilvēkus no Latvijas un ārvalstīm, kā arī jautri un lietderīgi pavadīt laiku, atpūšoties no ikdienas.

Inese Riekstiņa,

LKSB sabiedriskās attiecības

ineseriekstina@gmail.com

Tel. 29583201

RA Kontaktinformācija
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 90
LV-4601

Tālrunis: +371 64623709
Fakss: +371 64625901

 

Uz lapas sākumu

© Rēzeknes Augstskola
Visus jautājumus un ierosinājumus
sūtiet uz web@ru.lv