English
Meklēšana

Web-lapas karte
Aktualitātes - Studentu dzīves aktualitātes
01.02.2011
Noslēgusies konkursa „Open Mind“ 1. kārta

Noslēgusies konkursa „Open Mind“ 1. kārta

Ir noslēgusies Swedbank un RTU Attīstības Fonda stipendiju konkursa „Open Mind“ 1. kārta. Izvēlēti pētījumi, kuru autori – 48 studenti vai to grupas no dažādām Latvijas augstskolām - turpinās sacensties par galveno balvu – 8 stipendijām, katru 500 LVL apmērā.

Studentiem tika piedāvāti pētījumi par gandrīz 90 sabiedrībā aktuālām tēmām, kā arī tika dota iespēja, iesniegt savas pētījumu tēmas. Līdzās ekonomikai un finansēm, piedāvājuma klāstā šogad dominēja izglītības un kultūras sektoriem aktuāli jautājumi, kā arī jautājumi, kas skar starptautiskas sadarbības iespējas Latvijā. Komisiju uzmanību piesaistīja arī tādas specifiskas un interesantas tēmas, kā „Nacionālā virtuve – kā tūristu piesaistes veids” vai „Interaktīva Latvijas karte statistikas datiem”.

Konkursa otrā kārta norisināsies līdz pat 2011. gada maijam un jūnijā notiks „Open Mind” stipendijas konkursa otrās kārtas svinīgais noslēgums, kad tiks paziņoti tie 8 laimīgie studenti vai studentu grupas, kas saņems stipendiju 500 LVL apmērā.

Otrās kārtas Stipendijas konkursā iesniegto pētniecisko darbu vērtē Stipendijas komisija, kura sastāvēs no iesaistīto augstskolu pārstāvjiem.

OPEN MIND 1. kārtas uzvarētāji šeit

RA Kontaktinformācija
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 90
LV-4601

Tālrunis: +371 64623709
Fakss: +371 64625901

 

Uz lapas sākumu

© Rēzeknes Augstskola
Visus jautājumus un ierosinājumus
sūtiet uz web@ru.lv