English
Meklēšana

Web-lapas karte
Aktualitātes - Studentu dzīves aktualitātes
17.12.2004
Svētvakars Rēzeknes Augstskolā

Svētvakars Rēzeknes Augstskolā

RA Sabiedrisko attiecību nodaļa

Ar dziesmām, pārdomām un sveču liesmām … Piepildīts ar saviļņojumu un Ziemassvētku gaidām, Rēzeknes Augstskolā 14. decembrī noritēja “Svētvakars”. RA rektors Leonārs Svarinskis, uzrunājot klātesošos studentus un mācībspēkus, norādīja, ka tas ir ļoti skaists, bet arī atbildīgs laiks, kad var pārdomāt padarītos un saplānot vēl nepadarītos darbus. Nedrīkst aizmirst, ka priekšā ir jauns darba cēliens,- sacīja rektors. Pasākumu ar dziesmās kuplināja RA koris “Sonitums”, Latvijas Studentu kristīgās brālības kopa. Savukārt ģitāras skaņu burvībā piedāvāja ieklausīties Anna Briška un Ingars Gusāns, bet aizkustinošas svētku dziesmas izpildīja Signija Zizlāne no J.Ivanova Rēzeknes mūzikas vidusskolas.

Adventes laiks, Ziemassvētku brīnumu gaidīšanas laiks. Cerības, kas saista visu domas. Svētvakars ir RA tradīcija, taču tas nav tikai kopīgs pasākums, bet kaut kas vairāk – tas ir mirklis pārdomām, kad pēc steidzīgās ikdienas, visi kopā un katrs atsevišķi, varam sākt gaidīt ziemas saulgriežus.

Mēs gaidām brīnumu, bet brīnums ir tepat līdzās - kopības sajūtā, izdziedātajās dziesmās, sveču siltumā. Svētvakars var būt tikai vienu reizi gadā, taču mēs katrs varam darīt ko labu, tādu, lai sirds dziļumos līdzcilvēki sajustu atbalstu un sapratni ik dienas, ko pavadām blakus.

RA Kontaktinformācija
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 90
LV-4601

Tālrunis: +371 64623709
Fakss: +371 64625901

 

Uz lapas sākumu

© Rēzeknes Augstskola
Visus jautājumus un ierosinājumus
sūtiet uz web@ru.lv