English
Meklēšana

Web-lapas karte
Aktualitātes - Studentu dzīves aktualitātes
06.06.2011
Piedalies darba drošības fotokonkursā

Piedalies darba drošības fotokonkursā

Eiropas Savienības darba drošības aģentūra EU-OSHA jau otro gadu pēc kārtas rīko fotokonkursu, aicinot pievērst uzmanību darba drošības prasībām, ievērojot darba vietu nekaitīgumu veselībai un riska profilaksi darbā.

Šajā fotokonkursā var piedalīties gan profesionāļi, gan amatieri – ikviens, kam interesē fotografēšana un darba drošība. Fotokonkurss norisināsies līdz pat augusta beigām un uzvarētājs tiks paziņots šā gada novembrī.  

Konkursa uzdevums — uzņemt fotogrāfiju, kas attēlo autora priekšstatu par darba drošību un veselības aizsardzību, pievēršot īpašu uzmanību riska profilaksei. Starptautiskā žūrija augstu vērtē radošu izdomu, it īpaši fotogrāfijas, kurās pievērsta uzmanība pozitīvajiem aspektiem, kas piemīt riska profilaksei darbavietā.

Lai piedalītos konkursā, nepieciešams atvērt šo saiti http://osha.europa.eu/en/about/competitions/european-photo-competition-2011/photo-competition/view un aizpildīt anketu un augšupielādēt uzņemtās fotogrāfijas.

 

Trīs labākās fotogrāfijas tiks noteiktas, ņemot vērā to radošumu un oriģinalitāti, kā arī pievilcību visas Eiropas auditorijai.

Balvas tiks piešķirtas mākslinieciski augstvērtīgākajām un konkursa tematikai visprecīzāk atbilstošajām fotogrāfijām. Galvenās konkursa balvas:

Pirmā vieta €3,000            

Otrā vieta €2,000 

Trešā vieta €1,000 

Jauniešu balva (dalībnieki zem 21) €1,000  

 

Lai gūtu plašāku priekšstatu par šo konkursu, jau pieteiktās konkursa dalībnieku bildes var apskatīt zemāk norādītajās saitēs:

www.facebook.com/euoshaphotocompetition

www.flickr.com/photos/eu-osha-photocompetition

RA Kontaktinformācija
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 90
LV-4601

Tālrunis: +371 64623709
Fakss: +371 64625901

 

Uz lapas sākumu

© Rēzeknes Augstskola
Visus jautājumus un ierosinājumus
sūtiet uz web@ru.lv