English
Meklēšana

Web-lapas karte
Aktualitātes - Studentu dzīves aktualitātes
02.11.2011
RA Humanitāro un juridisko zinātņu fakultātes Studējošo pašpārvalde

RA Humanitāro un juridisko zinātņu fakultātes Studējošo pašpārvalde

Rēzeknes Augstskolas Humanitāro un juridisko zinātņu fakultātes radošie un vienmēr pozitīvie jaunieši, kā ikkatru gadu, apvienojušies studentu pašpārvaldē. Ikviens interesents tiek laipni gaidīts Atbrīvošanas alejā 115., 314.kabinetā, lai draudzīgā atmosfērā un pie siltas tējas krūzes apspriestu augstskolas dzīves aktualitātes.

Studentu pašpārvaldē aktīvā sezona sākas jau 1. septembrī – Rozes svētkos – un turpinās visu mācību gadu. Tās laikā tiek organizēti daudzi augstskolas dzīvē svarīgi pasākumi. Piemēram, fukšu iesvētības. „Iespēja nedaudz paspīdzināt jauniņos. Šo prieku jo īpaši izbauda otrā kursa studenti, kuri vēl pirms gada bija pirmkursnieku lomās,” tā pašpārvaldes vadītāja Vita.

Tāpat katru gadu notiek aktīvās sporta dienas, mākslas dienu gājiens un, protams, neizpaliekoša ir mīļuma pilnā labdarības akcija Ziemassvētku laikā. Augstskolas organizētie pasākumi ir iespēja ikvienam studentam brīvi izpausties ar savām radošajām idejām un tapt pamanītam pārējo vidū.

Pašpārvaldes vadītāja Vita min vairākus nozīmīgus iemeslus, kādēļ students varētu būt ieinteresēts iesaistīties. Viens no tiem – iespēja labāk iepazīt RA sabiedrisko dzīvi, kā arī iegūt jaunus draugus, paziņas, palielināt savu kontaktu loku. Tāpat, darbojoties pašpārvaldē, katram pašam ir iespēja bagātināt savu studenta dzīvi.

Vita arī atgādina, ka noteikti nav jābaidās izteikt savu viedokli. Neviena ideja netiks izbrāķēta, visas tiks apspriestas, papildinātas un līdz galam noformulētas. Nebaidies atklāt sava rakstura patiesās šķautnes, izsaki savu viedokli un domas! Galvenais – nāc un neklusē, raitās diskusijās un kopīgiem spēkiem izdomāsim, kā studējošo dzīvi padarīt kaut par kripatiņu saulaināku un košāk!

 

Laura Stepiņa, 1HFB

RA Kontaktinformācija
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 90
LV-4601

Tālrunis: +371 64623709
Fakss: +371 64625901

 

Uz lapas sākumu

© Rēzeknes Augstskola
Visus jautājumus un ierosinājumus
sūtiet uz web@ru.lv