English
Meklēšana

Web-lapas karte
Aktualitātes - Studentu dzīves aktualitātes
02.11.2011
Helovīna jautro mošķu nakts

Helovīna jautro mošķu nakts

Sestdien, 29. oktobrī, Dinamo Rīga Fanu klubā (Rēzekne, Latgales iela 52) norisinājās Helovīna ballīte. Tā bija lieliska iespēja ikvienam interesentam izdejoties, atpūsties draugu lokā un piedalīties aizraujošos konkursos.

Ikviens apmeklētājs varēja piedalīties aktīvā komandu stafetē un jautrās dejās ar slotas kātu. Piemēram, cik ilgi jūs spējat noturēt trīs balonus gaisā, neļaujot tiem nokrist uz zemes? Rēzeknes Augstskolas (RA) studenti – Laura un Renārs, pierādīja, ka tas ir iespējams četrpadsmit sekunžu garumā (atnāc uz Dinamo Fanu klubu un varbūt tieši Tu pārspēsi šo rekordu!).

Par muzikālo pavadījumu rūpējās DJ Andris. Savukārt vakara ēdienkartē ietilpa ekstrēmi garšīgie hamburgeri un hot-dogi. 

Īpašs paldies mūsu sponsoriem, kuri rūpējās par Helovīna vakara balvu sagādi. Tie bija – konditoreja „Capums,” „Auto SDL,” RA Studējošo padome, Izdevniecība un Sabiedrisko attiecību nodaļa, kā arī konditoreja „Antaris” un „Dāvanu namiņš” – bez šiem sponsoriem nebūtu iespējams sagādāt tik kolosālas dāvanas konkursu dalībniekiem.

Arī turpmāk Rēzeknes Dinamo Rīga Fanu klubs piedāvās dažādus aizraujošus un saistošus pasākumus, kurus bagātinās jautri un neaizmirstami konkursi. Galvenais ir nesēdēt maliņā, bet gan aktīvi iesaistīties un parādīt sevi no labākās puses.

 

Sīkāka informācija:

Laura Stepiņa,

e-pasts: laura. step-in@inbox.lv

RA Kontaktinformācija
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 90
LV-4601

Tālrunis: +371 64623709
Fakss: +371 64625901

 

Uz lapas sākumu

© Rēzeknes Augstskola
Visus jautājumus un ierosinājumus
sūtiet uz web@ru.lv