English
Meklēšana

Web-lapas karte
Aktualitātes - Studentu dzīves aktualitātes
03.01.2012
Sākas pieteikšanās Accenture ziemas programmēšanas skolām

Sākas pieteikšanās Accenture ziemas programmēšanas skolām

No šodienas, 3.janvāra, starptautiskā informācijas tehnoloģiju uzņēmuma Accenture Latvijas filiāle aicina nozares studentus pieteikties bezmaksas JAVA, .NET un SAP programmēšanas ziemas skolām. JAVA un .NET programmēšanas skolas norisināsies no 2012.gada 6.februāra līdz 2.martam, SAP programmēšanas skola – no 6. līdz 17.februārim. Nodarbības notiks Rīgā angļu valodā, un katrā programmēšanas skolā konkursa kārtībā tiks uzņemti 15 dalībnieki.

“Pēdējo gadu laikā pretendentu skaits dalībai Accenture programmēšanas skolās strauji pieaug. Tas apliecina, ka augsti kvalificētu profesionāļu vadītās apmācības ir būtiskas karjeras izaugsmei IT nozarē. Programmēšanas skolās tiek ne vien celts dalībnieku zināšanu un prasmju līmenis, tās ir arī kā tramplīns karjeras sākšanai Accenture. To septiņu gadu laikā ir izmantojuši vairāk nekā 500 profesionāļi, no kuriem 50% ir turpinājuši strādāt Accenture,” piebilst Maksims Jegorovs, Accenture Latvijas filiāles vadītājs.
 
Accenture programmēšanas skolas ir kompānijas apmaksātas, intensīvas četru vai divu nedēļu apmācības. Tās ietver ne tikai lekcijas, bet arī praktiskas nodarbības un individuālu darbu. Programmēšanas skolās uzņem pretendentus ar bakalaura un/vai maģistra grādu vai pēdējo kursu studentus informācijas tehnoloģijās un tām radniecīgās nozarēs. Pieteikties programmēšanas skolām iespējams līdz 20.janvārim: www.facebook.com/AccentureLatvia.
 
Apmeklējot JAVA programmēšanas skolu, dalībnieki apgūs un uzlabos HTML, 2JEE Web Technologies, Enterprise Java Beans, J2EE Platform Services un citas programmēšanas iemaņas. .NET programmēšanas skolā dalībnieki apgūs un uzlabos OOP pamatzināšanas, C#, .net framework, ASP.net zināšanas un citas programmēšanas iemaņas. SAP programmēšanas skolā varēs apgūt ABAP un SQL programmēšanas iemaņas, interaktīvo programmēšanu, Adobe Forms un SAP SmartForms grafisko atskaišu formu programmēšanu, tīmekļa programmēšanu ar SAP Web Dynpro Java un ABAP implementācijām un citas programmēšanas iemaņas.

Programmēšanas skolu noslēgumā katrs dalībnieks saņems sertifikātu, kurš apliecinās apmācības kursu apgūšanu. Sekmīgākajiem programmēšanas skolu beidzējiem Accenture piedāvās kļūt par kompānijas programmēšanas praktikantiem ar perspektīvu kļūt par pastāvīgiem darbiniekiem.

Par Accenture
Accenture ir globāls konsultāciju, tehnoloģiju servisu un ārpakalpojumu uzņēmums ar vairāk nekā 223 000 darbiniekiem, kuri apkalpo klientus vairāk nekā 120 valstīs. Apvienojot nepārspējamu pieredzi, visaptverošas iespējas vairākās nozarēs un uzņēmējdarbības funkcijās un plašu pasaules veiksmīgāko uzņēmumu izpēti, Accenture sadarbojas ar klientiem, lai palīdzētu tiem kļūt par augstvērtīgiem uzņēmumiem un valdībām. 

Papildu informācija:
Sigita Lapsiņa
Accenture Latvija komunikācijas konsultante
Tālr. + 371 67240571/ + 371 26377286
E-pasts: sigita.lapsina@hillandknowlton.com

RA Kontaktinformācija
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 90
LV-4601

Tālrunis: +371 64623709
Fakss: +371 64625901

 

Uz lapas sākumu

© Rēzeknes Augstskola
Visus jautājumus un ierosinājumus
sūtiet uz web@ru.lv