English
Meklēšana

Web-lapas karte
Aktualitātes - Studentu dzīves aktualitātes
11.02.2012
Iespēja objektīvi pārbaudīt sava platjoslas interneta ātrumu

Iespēja objektīvi pārbaudīt sava platjoslas interneta ātrumu

Sveiks, student!

Noteikti arī tu vai kāds tev pazīstams cilvēks ir sastapies ar situāciju, kad interneta pakalpojumu sniedzējs sola vienu interneta ātrumu, taču rodas šaubas par solījumu atbilstību realitātei. Tagad Tev ir iespēja precīzi sekot līdzi sava interneta ātrumam – piesakoties dalībai vērienīgā pētījumā.

Pētījumam var pieteikties ikviens Latvijas iedzīvotājs, kurš izmanto platjoslas interneta pakalpojumus (pētījuma kritēriji šeit). Turklāt pirmie 2000 cilvēku, kas piereģistrēsies pētījumam, piedalīsies „iPad2” planšetdatora izlozē.

Kā tas notiek:

 

1)     Jāreģistrējas mājaslapā www.samknows.eu/index.php/lv;

2)     Tad tiek saņemts atbildes e-pasts un, ja atbilsti mājas lapā norādītajiem kritērijiem, vari piedalīties pētījumā;

3)     Tev pa pastu tiek atsūtīta neliela mērījumu ierīce „SamKnows Whitebox”, kas jāpievieno platjoslas pieslēgumam (ŠEIT video par ierīces pieslēgšanu). Šī ierīce veic automatizētus testus, nosakot savienojuma ātrumu un veiktspēju, bet Tu katru mēnesi bez maksas saņem precīzas atskaites par interneta pakalpojumu sniedzēju nodrošināto sakaru kvalitāti, kas ļaus tev noskaidrot, vai tu nepārmaksā par internetu.

Ierīce pētījuma dalībnieku personiskai informācijai nepiekļūst un to neuzglabā, tā darbojas tikai tad, kad internets netiek lietots.

Pētījums notiek pēc Eiropas Komisijas iniciatīvas un to veic pieredzējušais interneta mērījumu uzņēmums „SamKnows”, kas vāc datus par reāli saņemto interneta ātrumu 30 Eiropas valstīs ar mērķi noskaidrot investīciju nepieciešamību interneta sakaru uzlabošanai.

Esi aktīvs un iesaisties! Plašāka informācija: www.samknows.eu.

RA Kontaktinformācija
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 90
LV-4601

Tālrunis: +371 64623709
Fakss: +371 64625901

 

Uz lapas sākumu

© Rēzeknes Augstskola
Visus jautājumus un ierosinājumus
sūtiet uz web@ru.lv