English
Meklēšana

Web-lapas karte
Aktualitātes - Studentu dzīves aktualitātes
12.03.2012
RA basketbola komanda piedalās Studentu Basketbola līgā

RA basketbola komanda piedalās Studentu Basketbola līgā

22. martā Rēzeknes 1.vidusskolā notiks Studentu Basketbola līgas (SBL) sacensības.

Rēzeknē, Dzirnavu ielā 3a, plkst. 18.30 Rēzeknes Augstskolas (RA) basketbola komanda stāsies pretī             Vidzemes Augstskolas komandai.     

Atbalstiet savējos klātienē!

 

Jāpiebilst, ka RA basketbola komandas spēlētājs Renārs Bulduris ir atzīts par janvāra mēneša vērtīgāko spēlētāju. Neskatoties uz Rēzeknes Augstskolas komandas diviem zaudējumiem pret SBL iepriekšējās sezonas II un III vietas ieguvējkomandām (RTU un LSPA), Renārs Bulduris godam cīnījās un uzrādīja janvāra mēneša augstāko lietderības koeficientu (25,00) no visiem SBL spēlētājiem.

Renārs spēlē pret RTU guva 22 punktus, izcīnīja 13 atlecošās bumbas un 4 reizes pārtvēra pretinieku kontrolēto bumbu. Savukārt spēlē pret LSPA, guva 39 punktus, izcīnīja 15 atlecošās bumbas un arī 4 reizes pārtvēra pretinieku kontrolēto bumbu.

Renārs Bulduris ir no Rēzeknes un RA Inženieru fakultātes 2. kursā studē elektronisko komerciju. „Ar basketbolu nodarbojos jau 12 gadus un vidēji nedēļā sešas reizes,” jaunietis stāsta. Basketbolā Renāru piesaista šīs spēles dinamiskums cīņas spars, azarts, vēlme kļūt labākam un pārspēt citus.

„Man beidzot bija sajūta, ka mani atalgoja pēc nopelniem, jo jau iepriekš biju
tuvu šim titulam,” tā Renārs raksturo savas emocijas par to brīdi, kad uzzināja, ka ir atzīts par janvāra mēneša vērtīgāko spēlētāju. „Protams, kad gūsti atzinību. ir tikai un vienīgi patīkamas un pozitīvas emocijas.”

Sekot līdzi visām Studentu Basketbola līgas aktualitātēm var, apmeklējot mājas lapu www.sbl.lv.

RA Sabiedrisko attiecību nodaļa


RA Kontaktinformācija
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 90
LV-4601

Tālrunis: +371 64623709
Fakss: +371 64625901

 

Uz lapas sākumu

© Rēzeknes Augstskola
Visus jautājumus un ierosinājumus
sūtiet uz web@ru.lv