English
Meklēšana

Web-lapas karte
Aktualitātes - Studentu dzīves aktualitātes
14.03.2012
Nauda labām idejām – arī Tu vari!

Nauda labām idejām – arī Tu vari!

Līdz 30. martam turpinās pieteikšanās „Open Mind” finansējumam sociālajiem projektiem!

 

Tev ir ideja, kā cilvēkiem līdzās dzīvi padarīt labāku?! Pastāsti mums un īsteno to!

 

Dažas idejas iedvesmai.

Daudzviet Latvijā jaunieši labprāt izmantotu āra trenažierus, kur jebkurš varētu uzlabot savu fizisko formu, kā arī velosipēdu novietnes pie skolām un vietās, kur cilvēki atpūšas. Jelgavas novada Sociālo dienestu interesē piedāvājums par novadā trūkstošo bērnu pieskatīšanas centru izveidi, kur jaunās māmiņas varētu uz pāris stundām atstāt savus bērnus. Varbūt studentiem ir padomā kāds risinājums?

 

Paskaties apkārt un padomā, kas vajadzīgs Tavai pilsētai. Aprunājies ar cilvēkiem – pazīstamiem vai nejauši satiktiem, kā arī uzklausi organizācijas, kas ikdienā strādā, lai kādam palīdzētu. Varbūt tālu nav jāmeklē un labas lietas, kas atvieglos arī Tavu un citu studentu ikdienu, ir jāpaveic Tavā augstskolā.

 

Ikviens Latvijas students vai studentu grupa interneta vietnē www.open.lv var iegūt informāciju par konkursu, iesniegt savas idejas un pretendēt uz finansējuma iegūšanu sava projekta īstenošanai.

„Open Mind 2012” ir ideju konkurss studentiem, kura mērķis ir veicināt jauniešu iniciatīvu un sekmēt Latvijas iedzīvotāju iesaisti sociālās vides pilnveidošanā.

Projektu ”Open Mind“ organizē Swedbank un RTU Attīstības fonds. Projektu informatīvi atbalsta European Hit Radio, 1188, Inbox.lv, ISIC.lv, Prakse.lv. Vairāk informācijas par projektu ”Open Mind” interneta vietnē www.open.lv.

 

RA Kontaktinformācija
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 90
LV-4601

Tālrunis: +371 64623709
Fakss: +371 64625901

 

Uz lapas sākumu

© Rēzeknes Augstskola
Visus jautājumus un ierosinājumus
sūtiet uz web@ru.lv