English
Meklēšana

Web-lapas karte
Aktualitātes - Studentu dzīves aktualitātes
29.03.2005
RA studenti piedalās LSA kongresā

RA studenti piedalās LSA kongresā

Šī gada 19.martā Rēzeknes Augstskolas Studējošo pašpārvaldes pārstāvji devās uz Rīgu, Biznesa augstskolu “Turība”, kur norisinājās ikgadējais, pēc skaita 10, Latvijas Studentu apvienības (LSA) kongress. Tā ietvaros tika ievēlēt jaunais LSA prezidents un viceprezidents.

LSA 10. Kongresa atklāšanas runā uzstājās Mārtiņš Gineitis, LSA “eksprezidents”, kurš savā uzrunā atspoguļoja gada laikā paveikto, analizējot tā trūkumus un plusus. Savu uzrunu LSA 10. Kongresa dalībniekiem teica arī Izglītības un zinātnes ministre Ina Druviete, Biznesa augstskolas ‘Turība” rektors Jānis Āboltiņš un Biznesa augstskolas “Turība” studentu pašpārvaldes prezidente Kristīne Galdika.

Kongresa laikā tik pārskatīta LSA darbība 2004. gadā. Pēc tam vārds tika dots LSA prezidenta kandidātiem – Uldim Luckānam (LU) un Ivaram Lukaševicam (LU). Katrs no kandidātiem teica aizstāvības runu, iepazīstinot pārējos ar saviem plāniem, projektiem, ko nolēmuši īstenot, esot LSA prezidenta amatā.

Jāatzīmē, ka pretendentiem bija atšķirīgs uzstāšanās stils - Uldis bija nopietns un nosvērts, Ivars - jautrs un atraisīts. Debates pēc LSA prezidenta kandidātu aizstāvības runām izvērsās visnotaļ asas un provocējošas. Brīžiem tika izteiktas aizskarošas piezīmes par kandidātiem, tādā veidā cenšoties nomelnot viņus pārējo acīs, izraisot pat sašutumu. Rezultātā uzvaru guva Uldis Luckāns.

Pēc balsojuma sekoja kafijas pauze, kas izvērsās par jauku atpūtu. Šogad par LSA viceprezidenta amatu cīnījās Dainis Jakovels (RTU) un Jānis Nebars (BA). Pēc tam sekoja tikpat aizraujošas debates, neizpalika arī kādu anekdošu stāstīšana. Aizklātajā balsojumā pārliecinošu uzvaru guva Dainis Jakovels (RTU).

LSA 10. Kongress kopumā izvērtās par visnotaļ interesantu pasākumu, kas mijās ar anekdotēm un jokiem.

Inese Spaļva, 2Psoc

RA Kontaktinformācija
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 90
LV-4601

Tālrunis: +371 64623709
Fakss: +371 64625901

 

Uz lapas sākumu

© Rēzeknes Augstskola
Visus jautājumus un ierosinājumus
sūtiet uz web@ru.lv