English
Meklēšana

Web-lapas karte
Aktualitātes - Studentu dzīves aktualitātes
31.03.2005
RA studentu teātris uzstājās Rīgā

RA studentu teātris uzstājās Rīgā

19. aprīlī Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) organizēja ikgadējo Latvijas studentu teātra dienu, tajā piedalījās arī Rēzeknes Augstskolas studentu Šogad tā notika jau sesto gadu, taču Rēzeknes Augstskolas studentu teātra dalībnieki līdz šim tajā nebija piedalījušies, tāpēc martā tika mērots ceļš uz Rīgu, lai līdzās citu Latvijas augstskolu teātriem, demonstrētu aktierprasmes. Par šī gada teātra dienas vadmotīvu un simbolu RTU studenti bija izvēlējušies kuģi. Šis simbols aktualizēja ideālu kolektīva darba modeli, apzīmēja kopīgu ceļa vēju un brīvu kuģošanu.

Kopumā bija ieradušies desmit kolektīvi no dažādām Latvijas pilsētām: Rīgas, Ventspils, Liepājas, Jelgavas un Rēzeknes. Priekšnesumi bija ļoti dažādi, kolektīvi piedāvāja gan klasisku darbu interpretācijas, gan pantonīmas, kā arī dažādus citādus priekšnesumus.

RA Studentu teātris „ķerRA” Olgas Senkānes vadībā uzstājās ar Einara Dervinieka rakstīto un režisēto skeču „Plostam nav bortu”, kas ir alūzija par Robinsona Kruzo tēmu. Visu augstskolu teātru priekšnesumus vērtēja kompetenta žūrija.

Konkursā galveno balvu – ceļojošo „Sudraba Āksta cepuri”, konkursā ieguva Latvijas Universitātes studentu teātris ar iestudēto L. Stumbres lugas „Autobuss” fragmentu. Taču visiem kolektīviem bija iespēja sevi parādīt, vērot citu sniegumu. Pasākums deva iespēju jautrā, studentiskā atmosfērā pavadīt dienu.

Jana Čevere, RA teātra dalībniece

RA Kontaktinformācija
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 90
LV-4601

Tālrunis: +371 64623709
Fakss: +371 64625901

 

Uz lapas sākumu

© Rēzeknes Augstskola
Visus jautājumus un ierosinājumus
sūtiet uz web@ru.lv