English
Meklēšana

Web-lapas karte
Aktualitātes - Studentu dzīves aktualitātes
25.05.2012
Orientēšanās sacensībās „Kroka 2012” uzvaru izcīna komanda „Uguns Pūķi”

Orientēšanās sacensībās „Kroka 2012” uzvaru izcīna komanda „Uguns Pūķi”

17. maijā Rēzeknes Augstskolā (RA) notika orientēšanās sacensības „Kroka 2012”. Pavisam piedalījās 13 komandas, kuru dalībnieki bija RA studenti un kuri savās komandās bija piesaistījuši arī skolēnus no apkārtējām skolām (Kaunatas vidusskolas, Ludzas pilsētas ģimnāzijas).

Šogad „Kroka” atšķīrās arī ar izvēlēto kontrolpunktu tematiku. Ja citus gadus šajā pasākumā studenti orientējās pa Rēzeknes pilsētu un apskatīja tās kultūrvēsturisko mantojumu, tad šogad vēlējāmies šo pasākumu rīkot nedaudz ironiskā gaisotnē un par kontrolpunktiem izvēlējāmies pilsētas klubus un spēļu zāles. Tas nebūtu jāsaprot ne kā reklāma, ne antireklāma šīm iestādēm.

Orientēšanās sacensību maršruta garums bija aptuveni 10 km, kas prasīja ļoti lielu piepūli un izturību no komandu dalībniekiem. Taču ar orientēšanās spēju atklāšanu, skriešanu un komandas sadarbību viss nebeidzās. Komandu dalībniekiem bija sagatavoti uzdevumi arī kontrolpunktos. Kā atzinās paši kontrolpunktos esošie studenti, tad šogad viņi bijuši pacentušies jo īpaši.

Komandu dalībniekiem nācies izpildīt dažādu līmeņu un grūtību uzdevumus, sākot no latviešu tautas mīklām līdz pat sarežģītām matemātiskām darbībām, bet pa vidu vēl bija atjautības jautājumi un radošas darbības. Liels paldies jāsaka RA mūžīgajam studentam – Ērikam Začam par maršruta izveidi!

 1. vietu šajās sacensībās izcīnīja komanda „Uguns Pūķi”, kas  ieguva galveno balvu – kruīza ceļojumu ar Tallink uz Stokholmu. Komandas sastāvā startēja: Lauris Aglenieks, Jānis Dukaļskis, Rolands Putāns un Baiba Ustane.
2. vietu ieguva komanda ar nosaukumu „Kaunata”, kurā startēja Rihards Leiņa, Ilgvars Leiņa, Kristīne Macanova, Romāns Kadackis. Savukārt tikai ar 1 minūtes un pāris sekunžu starpību atpalika „Mandžūrijas velni”, kas ieguva 3. vietu. Komandas sastāvā startēja Dagnis Boltrikovs, Laura Cipruse, Jānis Anzons un Kaspars Miezis.

Dienas noslēgumā studenti devās uz atpūtas bāzi „Ezerkrasti”, kur kopīgi dalījās piedzīvotajās emocijās un nogurumu ārstēja, ejot pirtiņā un griežoties jautrā dejas solī kopā ar duetu „Inga un Normunds”.

 

Ilze Bojāre, RA 2. kursa studente


 


 


RA Kontaktinformācija
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 90
LV-4601

Tālrunis: +371 64623709
Fakss: +371 64625901

 

Uz lapas sākumu

© Rēzeknes Augstskola
Visus jautājumus un ierosinājumus
sūtiet uz web@ru.lv