English
Meklēšana

Web-lapas karte
Aktualitātes - Studentu dzīves aktualitātes
22.10.2012
„Iefuksēti” Rēzeknes Augstskolā

„Iefuksēti” Rēzeknes Augstskolā

17. oktobrī Rēzeknes Augstskolas (RA) Sporta namā notika aizraujošs pasākums – iesvētības. Tā ietvaros otro kursu studenti „iesvēta” pirmkursniekus, liekot viņiem veikt dažādus pārbaudījumus. Tā nu arī šogad augstskolas sastāvā oficiāli ir uzņemti jaunie studenti.

Fukši ieradās laicīgi, sagatavojušies smērēties un tikt iesvētīti. Pārbaudījumi nebija pārāk sarežģīti, taču tie nebija arī vienkāršākie un jaukākie. Visi uzdevumi tika veikti ārā. Nācās bez roku palīdzības iekosties vienā no daudzajiem āboliem ūdens spainī, miltu spainī sameklēt konfekti un no trešā ūdens spaiņa izvilkt olu. Tad fukši saņēma ūdens maisiņu bumbas, tika pamatīgi iezīmēti ar oranžu krāsu, līdz beigās pa veciem āboliem, sīpoliem un sagrieztām papīra strēmelēm līda pa dubļu straumi.

Tiesa, drosmīgo nebija pārāk daudz, taču tie, kuri atnāca, noteikti nenožēloja. Pirmkursniece Kristīne Šķena, kura RA studē sociālo pedagoģiju, par iesvētībām teica: „Viss bija forši. Pasākumā valdīja tik pozitīva atmosfēra, manuprāt, visiem ļoti patika. Tas ir pasākums, kuru iesaku apmeklēt jebkuram pirmkursniekam. Vienīgais, ko man gribējās, – vairāk uzdevumu un pārbaudījumu, jo viss bija tik aizraujoši, ka nevēlējos, lai tas beigtos! Manuprāt, pirmkursnieku studiju dzīve pat nav iedomājama bez šāda pasākuma.” Pozitīvas atsauksmes varēja dzirdēt no malu malām, kas liecina, ka fukši ir iesvētīti un apmierināti ar visu.

Savukārt vakarā jaunie, iesvētītie studenti, varēja atpūsties ballē Sporta namā, kur grupa „Ginc un Es” spēlēja labāko latviešu mūziku.

Iesvētības RA notiek jau daudzus gadus. Šis pasākums ir kļuvis par lielisku tradīciju un atraktīvu pasākumu, uz kuru ir vērts aiziet, lai gan piedalītos, gan vienkārši paskatītos un atbalstītu.

Paldies jāteic visiem otro kursu studentiem par iesvētību rīkošanu! Tas tiešām bija pasākums, kas tik ātri netiks aizmirsts!

Vivita Brolīte, 1.HFB

RA Kontaktinformācija
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 90
LV-4601

Tālrunis: +371 64623709
Fakss: +371 64625901

 

Uz lapas sākumu

© Rēzeknes Augstskola
Visus jautājumus un ierosinājumus
sūtiet uz web@ru.lv