English
Meklēšana

Web-lapas karte
Aktualitātes - Studentu dzīves aktualitātes
03.02.2004
Latvijas studentu intelektuālā spēle

Latvijas studentu intelektuālā spēle

Starpaugstskolu intelektuālā spēle „Erudīts”.

Kad dienas kļūst garākas un siltākas, Rēzeknes Augstskolā tradicionāli pulcējas Latvijas augstskolu erudītākie studenti, lai pierādītu sev un citiem, ka ir cienīgi saukt sevi par intelektuāļiem un visnotaļ atraktīviem cilvēkiem. Rēzeknes Augstskolā starpaugstskolu intelektuālā spēle “Erudīts” jau ir kļuvusi par tradīciju. Pirmoreiz šāds pasākums notika 2001. gada martā, kad piedalījās 8 Latvijas augstskolu izveidotās komandas, 2002. gada maijā notika otrais “Erudīts”, kurā piedalījās jau 11 komandas, tajā skaitā arī Beļģijas studentu apvienotā komanda. 2003. gada martā spēlē piedalījās 10 komandas, vienojoties kopīgā tēmā „Jo dziļāk mežā, jo vairāk partizānu”. Šogad Rēzeknes Augstskolā spēli „Erudīts” pārsteigs Reaktīvais dirižablis 04.

"Erudīts 2004"

Tēma: „Reaktīvais dirižablis 04” jeb „120 minūtēs apkārt pasaulei”;
Laiks: š. g. 27. februāris (piektdiena), plkst. 18:00;
Vieta: Rēzekne, KN „Ziemeļblāzma”(Atbrīvošanas aleja 174);

Pēc spēles tiks paziņoti rezultāti un apbalvotas labākās komandas. Dalībniekiem, līdzjutējiem un pasākuma organizatoriem notiks vakara izklaidējošs pasākums –atrakcijas, konkursi, dzīvā mūzika; Spēlēs grupa „Peec Lietus” (līdzjutējiem ieeja uz balli Ls 1.50, ISIC kartes īpašniekiem- Ls1!).

Atbalsta: Rēzeknes Augstskola, Rēzeknes pilsētas Dome, pilnīgi citāda tūrisma aģentūra „Kolumbs Juniors”, „Telia MultiCom”.
Pieteikšanās līdz š.g. 12. februārim (ceturtdiena), elektroniski atsūtot pieteikuma anketu uz adresi humsp@ru.lv vai ra-hjzf@inbox.lv;

NOLIKUMS

•  Pasākuma nosaukums – „Erudīts 2004” ;
•  Tēma: „Reaktīvais dirižablis 04” jeb „ 120 minūtēs apkārt pasaulei ”;
•  Laiks: š. g. 27. februāris (piektdiena), plkst. 18:00;
•  Vieta: Rēzeknes Augstskola;
•  Komandā 5 studenti;
•  Dalības maksa Ls 5 no komandas;
•  Pasākuma mērķi:
•  sapulcināt vienkopus Latvijas augstāko mācību iestāžu studentu pārstāvjus;
•  konkursiem un atrakcijām bagāts izklaidējoši – izglītojošs pasākums Latvijas studentiem;
•  Intelektuālās spēles “Erudīts” tēma šogad ir tūrisms, ceļojumi, dažādas valstis, to tradīcijas, vēsture, objekti u.c.
•  Spēle notiks 2 kārtās:

1) Komandas mājasdarbs – skečs, kura tēma „Ups...uz robežas” (2 min.) Vērtēšanas kritēriji: ideja, atbilstība tēmai, izpildījums, laika limita ievērošana; maksimālais punktu skaits – 10;
2) Jautājumu daļa. Komandas vienlaicīgi atbild uz jautājumiem, izvēloties savu atbilžu variantu – a, b vai c, par katru pareizo atbildi komanda saņem 1. punktu;

•  Pēc spēles tiks paziņoti rezultāti un apbalvotas labākās komandas. Dalībniekiem, līdzjutējiem un pasākuma organizatoriem notiks vakara izklaidējošs pasākums - atrakcijas, konkursi, dzīvā mūzika.
•  Pasākumu organizē: Rēzeknes Augstskolas Studējošo pašpārvalde.

Spēles dalībniekiem ir iespēja rezervēt gultas vietu dienesta viesnīcā, maksa par diennakti Ls 2,5 no cilvēka. Vakara izklaidējošais pasākums plānots līdz plkst. 4.30, kad jau sāk kursēt pirmie vilcieni un autobusi (skat. www.118.lv).

Pieteikšanās līdz š.g. 12. februārim (ceturtdiena), elektroniski atsūtot pieteikuma anketu uz adresi humsp@ru.lv vai ra-hjzf@inbox.lv.

Sīkāka informācija: Gunta Vorošena, mob. 9864220, humsp@ru.lv vai ra-hjzf@inbox.lv.

Vienmēr jūsu,
RA Studējošo pašpārvalde

RA Kontaktinformācija
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 90
LV-4601

Tālrunis: +371 64623709
Fakss: +371 64625901

 

Uz lapas sākumu

© Rēzeknes Augstskola
Visus jautājumus un ierosinājumus
sūtiet uz web@ru.lv