English
Meklēšana

Web-lapas karte
Aktualitātes - Studentu dzīves aktualitātes
24.02.2006
Rēzeknes Augstskolā savi olimpieši

Rēzeknes Augstskolā savi olimpieši

Pašā ziemas viducī Rēzeknes Augstskolas Humanitāro un juridisko zinātņu fakultātes pašpārvalde rīkoja Ziemas netradicionālās sporta spēles, vietēja mēroga olimpiādi, ar mērķi – “iekarot” Rēzeknes pilskalnu.

Uz spēlēm pieteicās trīs komandas – viena bija juristu Čarkeļi, bet pārējās divas no pedagogiem - Plūmezzz un Pļekšņas, tātad konkurence, kaut neliela, bet tomēr bija. Viena no atrakcijām bija kompleksā stafete, kur bija iekļauti tādi interesanti uzdevumi kā kāpšana kalnā, šļūkšana uz Saulītes maisiņiem, atsperoties ar slēpju nūjām, rāpošana, uz muguras turot meiteni, kāju ieaušana plastmasas pudelēs un bumbas speršana un lekšana ar lecamauklu. Stafete bija smiekl- un darbietilpīga, un komandu līdzjutēji azartiski juta līdzi un atbalstīja savus censoņus. Stafetē pirmo vietu izcīnīja komanda Čarkeļi.

Daudz spēka un enerģijas spēlētājiem bija jāiegulda snovbolā – florbols sniegā. Jau pirmajā spēlē priekšgalā izvirzījās komanda Plūmezzz, rezultātā šajā pārbaudījumā viņi arī palika līderi. Kad spēki jau bija izsīkuši, komandām vajadzēja sapurināties nākamajam pārbaudījumam - virves vilkšanai. Arī šajā etapā virsroka bija komandai Plūmezzz no pedagogiem, otro vietu izcīnīja Čarkeļi, bet godpilno trešo – Pļekšņas.

Ziemas spēļu nobeigumā bija jādemonstrē savi mājasdarbi – oriģinālākās kamanas, kā arī jādemonstrē to elegance braukšanā no kalna. Šeit gan kamanu oriģinalitātē, gan nobraucienā atkal pirmie ierindojās Plūmezz. Ar patīkami pavadīta laika sajūtu un nogurumu, prieku un gandarījumu par paveikto, pirmo vietu un sporta spēļu kausu - slēpi - izcīnīja Plūmezzz, otrajā – par mēģinājumu „iekārot” pilskalnu – ierindojās Čarkeļi, bet trešajā - Pļekšņas. Protams, ja konkurence būtu lielāka un vairāk līdzjutēju, šīs spēles būtu izvērtušās daudz vērienīgākas, azartiskākas un jautrākas. Atliek tik visiem sapurināties un ar nepacietību, nebaidoties no ziemas aukstuma, gatavoties Ziemas sporta spēlēm jau nākamajam gadam!

Lāsma Krēsliņa, 3.HJP

RA Kontaktinformācija
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 90
LV-4601

Tālrunis: +371 64623709
Fakss: +371 64625901

 

Uz lapas sākumu

© Rēzeknes Augstskola
Visus jautājumus un ierosinājumus
sūtiet uz web@ru.lv