English
Meklēšana

Web-lapas karte
Aktualitātes - Studentu dzīves aktualitātes
13.02.2004
Intelektuālās orientēšanās sacensības „KROKA”

Intelektuālās orientēšanās sacensības „KROKA”

Uzziņai: kroka var tikt izmantota kā mīlinājuma, labvēlīgu attieksmi izsakošs vārds, var runāt par apģērba un pārnestā nozīmē visu lietu krokām, bet šoreiz domāta ir smadzeņu rievas, krokas kustināšana.

Orientēšanās konkursa laikā dalībnieku komandas veic noteiktu maršrutu pa pilsētu, meklējot kartē atzīmētos kontrolpunktus, kas izvietoti Rēzeknes ievērojamākajās vietās. Konkursā dominē orientēšanās un intelektuāli elementi, tikai nedaudz liekot akcentu uz dalībnieku fizisko sagatavotību.

Rēzeknes pilsētā (patapinot krokošanas ideju no RA senjoriem , kas citu mācību iestāžu studentiem piedāvā iepazīt Rēzekni tik atraktīvā veidā) 2003. gada 1. maijā Rēzeknes Augstskolas Humanitāro un juridisko zinātņu fakultātes Studentu pašpārvalde Latvijas studentijai organizēja intelektuālās orientēšanās sacensības „KROKA 2003”. Uz  sacensībām „KROKA 2003” no malu malām sabrauca: Latvijas Lauksaimniecības universitātes, Liepājas Pedagoģijas akadēmijas, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas, Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības augstskolas un Rīgas Ekonomikas augstskolas studenti. Vakarā pirtī „Dana” (Mākoņkalna pagastā) notika organizatoru un dalībnieku studentiskas orģijas. Arī šogad 1. maijā Rēzekni pārpildīs krokotāji no visas Latvijas. Tu vari būt viens no viņiem, ja seko informācijai un savlaicīgi piesakies pie rīkotājiem (tuvāka informācija drīz būs atrodama augstskolas mājas lapā: www.ru.lv ).

RA Kontaktinformācija
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 90
LV-4601

Tālrunis: +371 64623709
Fakss: +371 64625901

 

Uz lapas sākumu

© Rēzeknes Augstskola
Visus jautājumus un ierosinājumus
sūtiet uz web@ru.lv