English
Meklēšana

Web-lapas karte
Aktualitātes - Studentu dzīves aktualitātes
07.09.2006
Zinību dienā izvēlas RA Rozes un Bruņinieka titula ieguvējus

Zinību dienā izvēlas RA Rozes un Bruņinieka titula ieguvējus

4. septembrī Rēzeknes Augstskolā notika Zinību dienas svinīgais pasākums. Tajā piedalījās RA akadēmiskais personāls, studenti, sadarbības partneri, pašvaldību un izglītības iestāžu pārstāvji.

Lietainais laiks pirmkursniekus nebija izbiedējis, kuplā skaitā tie piedalījās svētku pasākumā, kurā tika teikti apsveikuma vārdi gan no RA augstskolas administrācijas, gan viesu puses.

Zinību dienas studentiskākais pasākums bija tradicionālie Rozes svētki, kas slikto laika apstākļu dēļ nenotika Rēzeknes pilskalnā, bet gar RA Sporta namā. Ar saukļiem, spītējot lietus, RA pirmkursnieku saime kopā ar fakultāšu dekāniem un vecāko kursu studentiem devās uz pasākuma norises vietu. Improvizējot, spēlējot spēles un parādot savu aktivitāti, jaunajiem studentiem bija iespēja piesaistīt savas fakultātes dekāna uzmanību. No katras fakultātes par RA Rozes un Bruņinieka titulu cīnījās trīs pārstāvji. Viņi demonstrēja asprātību, zināšanas un valodas veiklumu. Pretendentu sniegumu vērtēja žūrija, kuras sastāvā bija RA rektors, profesors Leonārs Svarinskis, rektora vietnieks saimnieciskajā darbā Ādolfs Gailāns un Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Ilga Šuplinska. Šogad Rozes titulu ieguva Pedagoģijas fakultātes studente Leila Magamedova, bet par RA Bruņinieku tika nominēts Ekonomikas fakultātes students Ainārs Svelpe.

Jācer, ka studentiskais spars, Zinību dienā dotais zvērests RA pirmkursniekus pavadīs visus studiju gadus.

Pielikumā fails JPG Picture 2006.09.07_Bilde.jpg
RA Kontaktinformācija
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 90
LV-4601

Tālrunis: +371 64623709
Fakss: +371 64625901

 

Uz lapas sākumu

© Rēzeknes Augstskola
Visus jautājumus un ierosinājumus
sūtiet uz web@ru.lv