English
Meklēšana

Web-lapas karte
Aktualitātes - Studentu dzīves aktualitātes
08.05.2007
„Kroka 2007” jeb dzīsmu i sporta spieļu sacenseibys Riezeknī"

„Kroka 2007” jeb dzīsmu i sporta spieļu sacenseibys Riezeknī"

Uz Rēzekni pārbaudīt savas intelektuālās un orientēšanās spējas bija atbraukušas 5 Latvijas augstskolu komandas: Rīgas Tehniskā Universitāte „Troukī nu RTU”, Valsts robežsardzes koledža „Eirokads”, Daugavpils Universitāte „Trusļiki”, Rīgas Stradiņa Universitāte „Chack Noriss team” un apvienotā Rīgas Tehniskā universitātes un Latvijas Universitātes komanda „Zvaigžņu brīdis”. Visus pasākuma dalībniekus vienoja dziesmas un dejas, jo šī gada tēma bija „Latgolvizeja jeb Eirovīzija Latgalē”.

Komandām ar Rēzeknes kartes palīdzību bija jāatrod 19 kontrolpunkti, kuri bija izvietoti dažādās Rēzeknes pilsētas vietās. Tajās mūsu studenti pārbaudīja komandu dziedāt un dejot prasmi, veiklību, atjautību, radošumu, erudīciju Eirovīzijas dziesmu konkursa vēsturē, komandas saliedētību, asprātību un sacensību garu. Visas komandas godam izpildīja sagatavotos uzdevumus un veica visu trasi.

Dienas noslēgumā visi devās uz vakara pasākumu, kurš norisinājās atpūtas bāzē „Ezerkrasti”, kurā tika jautri dziedāts un diets. Komandām bija jāprezentē iepriekš sagatavotie mājasdarbi – kāda no Eirovīzijas dziesmu konkursa dziesmām. Pildot mājasdarbus, komandas šim uzdevumam piegāja radoši. Skatītājiem bija iespēja redzēt Eirodziesmu gan hokeja noskaņās, gan dziesmu izpildīšanu „dzīvajā”. Vislabāko sniegumu (pēc skatītāju vērtējuma) parādīja Daugavpils Universitātes komanda un izcīnīja mājasdarbu konkursā 1. vietu. Bet par intelektuālo orientēšanās sacensību uzvarētājiem kļuva Valsts robežsardzes koledžas komanda „Eirokads”, 2.vietā atstājot Rīgas Tehniskās Universitātes komandu „Truokī nu RTU”. Godpilno 3.vietu ieņēma Daugavpils Universitāte „Trusļiki”.

RA Kontaktinformācija
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 90
LV-4601

Tālrunis: +371 64623709
Fakss: +371 64625901

 

Uz lapas sākumu

© Rēzeknes Augstskola
Visus jautājumus un ierosinājumus
sūtiet uz web@ru.lv