English
Meklēšana

Web-lapas karte
Aktualitātes - Studentu dzīves aktualitātes
11.03.2004
Labdarības koncerts "Palīdzēsim savējiem!”

Labdarības koncerts "Palīdzēsim savējiem!”
"Bija cilvēki, nauda un lielais naudas eņģelis. Visi cilvēki atkal mācījās pelnīt naudu. Taču viņi bija aizmirsuši, kā to pareizi darīt."Vajag naudu, un mēs būsim laimīgi," visi sacīja. "Es neesmu laimes eņģelis", brīdināja lielais naudas eņģelis, "es tikai māku skaitīt".

Smaids, veselība, dzīvesprieks – visdārgākās vērtības, kuras nevar nopirkt ne par kādu naudu. Nauda ir vara, taču reizēm šīs varas ir par maz, lai būtu vesels. Jauni, dzīvespriecīgi, veseli un laimīgi jaunieši negaidīti nokļuva nelaimes gadījuma apskāvienos, un nedrīkstēja tā vienkārši stāvēt malā, neko nedarīt, neatbalstīt savējos. Tādēļ Rēzeknes Augstskolas (RA) Humanitāro un juridisko zinātņu fakultātes Studējošo pašpārvalde 25. februārī organizēja labdarības koncertu "Palīdzēsim savējiem!", kura mērķis – ziedojumu vākšana Ligitas Stikutes un Nameja Liepiņa rehabilitācijai un ārstēšanai.

Labdarības koncertā piedalījās RA jauktais koris "Sonitum”, RA studentu teātris, ģitāristi Dainis un Ivo, grupa "Slieksnis", deju grupas "Frog" un "Esi reāls", soliste Diāna Garanča, J. Ivanova Rēzeknes mūzikas vidusskolas audzēkņu ansamblis. Koncertu vadīja Ligitas kursabiedrene Sintija Kukurāne un Nameja kursabiedrs Māris Lukjanovs.

Koncerts tika nofilmēts, un videokasete un savāktie ziedojumi tiks personīgi nogādāti Namejam un Ligitai.

Paldies visiem, visiem, kuri piedalījās, atnāca, vēroja, ziedoja, domās bija kopā ar savējiem!

Dievs radīja zemi, sauli, cilvēkus, lai tie būtu kopā un palīdzētu viens otram. Labdarība – tā ir sirds dāsnums. Lai tā nezūd nekad!

 

Sintija Kukurāne,
RA studente

RA Kontaktinformācija
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 90
LV-4601

Tālrunis: +371 64623709
Fakss: +371 64625901

 

Uz lapas sākumu

© Rēzeknes Augstskola
Visus jautājumus un ierosinājumus
sūtiet uz web@ru.lv