English
Meklēšana

Web-lapas karte
Aktualitātes - Studentu dzīves aktualitātes
11.03.2004
Ekstremālās ziemas sporta spēles

Ekstremālās ziemas sporta spēles
Kas tur pilskalnā dimdināja jeb ekstremālās ziemas sporta spēles.

Rēzeknes Augstskolā rūpīgi tiek kopta tradīcija rīkot Netradicionālās ziemas sporta spēles, kuras (kā jau ierasts) notika Rēzeknes pilskalnā. Vieta studentiskajām atrakcijām ir perfekta – līdzenumi un nogāzes, sniegs līdz ceļiem, burvīgs skats uz apsnigušo pilsētu...

Šogad ekstremālajā sportošanā piedalījās trīs komandas, kuras uz pasākuma bāzes vietu ieradās ar savām ragaviņām, kuras brīvā tehnikā tika darinātas no tukšām PET pudelēm. Ne jau tikai sava prieka pēc dalībnieki tās sagādāja, tas bija arī mājasdarbs. Savdabīgajām ragaviņām organizatori atrada praktisku pielietojumu: komandām nācās izmēģināt ragaviņu izturību un savu komandas spēku, lai veiksmīgi uzstumtu savu cīņu biedru kalnā.

Tā bija tikai viena no ziemas sporta spēļu disciplīnām. Studenti spēlēja frisbiju, futbolu, slēpoja, pūta balonus un nesa savus komandas biedrus (šo disciplīnu nodēvēja par meitunešanu).

Organizatori bija padomājuši arī par komandu atbalstītājiem un skatītājiem, kuri varēja izbaudīt ziemas priekus individuālajās disciplīnās: pudeles grūšanā, tāllēkšanā, kalnā kāpšanā.

Rēzeknes pilskalns dimdēja no studentu sajūsmas saucieniem un uzmundrinājuma saukļiem. Pirmo godalgu izcīnīja komanda ar nosaukumu “Drinkteam”, otro un trešo vietu – “Pokemoni” un “Digimoni”.

Ziemas sporta spēles izkristalizēja morāli: man jau patīk sporta diena - pilnas acis balta prieka!

Intārs Kazāks, Gunta Vorošena

RA Kontaktinformācija
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 90
LV-4601

Tālrunis: +371 64623709
Fakss: +371 64625901

 

Uz lapas sākumu

© Rēzeknes Augstskola
Visus jautājumus un ierosinājumus
sūtiet uz web@ru.lv