Web-lapas karte
Aktualitātes - Studentu dzīves aktualitātes
05.03.2009
RA sportisko aktivitāšu apskats

Rēzeknes Augstskolas telpu futbola turnīrā piedalījās 10 vīriešu un 4 sieviešu komandas. 2008. gada decembrī pirmajā sacensību kārtā tika noskaidrotas 4 labākās vīriešu komandas, kuras pēc ziemas brīvlaika turpināja cīņu par godalgām. Finālā cīņā par pirmo vietu komanda „POILA” pārspēja Mančester United, bet savukārt ASK-TPJO uzvarēja pasniedzēju komandu „Per astra ad aspera” un ieguva trešo vietu.
Sieviešu turnīrā 1.vietu izcīnīja „Ģimnāzijas” komanda, otro „Spartaks” un trešo „888”.
Ziemas sesijas noslēgumā 1.kursa studentiem notika fiziskās sagatavotības kontrolvingrinājumu sacensības: atspoles skrējiens, tāllēkšana no vietas, spēka vingrinājums, vēdera preses vingrinājums un volejbola piespēles. Iegūstot lielāko punktu skaitu pirmo vietu sievietēm ieguva Ilona Kučinska, otro vietu dalīja Ivita Krušanova un Anželika Mieze. Vīriešu konkurencē dalīto pirmo vietu ieguva Bogdans Fedčuks un Voldemārs Krieviņš, savukārt otro vietu ar vienādiem rezultātiem ieguva Raimonds Kazušs, Jurijs Potapovs un Aleksandrs Stirāns.
21.februārī Jelgavā norisinājās studentu XIX Universiādes volejbola sacensības un mūsu komanda piecu komandu konkurencē ieguva trešo vietu. Pirmo vietu izcīnīja mājinieku komanda LLU, otro Banku augstskola, kuras sastāvā spēlēja Pekinas olimpisko spēļu dalībnieks A.Samoilovs. Mūsu komandas sastāvā spēlēja: A.Ostvalds, E.Rakstiņš, J.Rakstiņš, M.Kalniņš, D.Jamkins, A.Naglis.
Šobrīd RA Sporta namā norisinās basketbola turnīrs, kurā ir pieteikušās sešas vīriešu un četras sieviešu komandas. Aprīļa sākumā ir paredzētas tradicionālās sadraudzības spēles ar Robežsardzes koledžu, visi interesenti tiek aicināti aktīvi iesaistīties komandu izveidē un savējo atbalstīšanā.