English
Meklēšana

Web-lapas karte
Aktualitātes - Studentu dzīves aktualitātes
27.05.2009
Rēzeknes Augstskolas diplomu pielikumiem piešķirta Eiropas Atzinības zīme

Rēzeknes Augstskolas diplomu pielikumiem piešķirta Eiropas Atzinības zīme
Studiju gada noslēgumā Rēzeknes Augstskola (RA) saņēmusi vērā ņemamu atzinību. Eiropas Komisijas Izglītības, audiovizuālās jomas un kultūras eksikutīvā aģentūra Briselē Rēzeknes Augstskolai piešķīrusi prestižo Diplomu pielikumu Atzinības zīmi. 2009. gada 11. jūnijā Briselē tiks pasniegts diplomu pielikumu kvalitāti apliecinošs atzinības raksts.
Šī gada sākumā Rēzeknes Augstskolas Studiju daļa sadarbībā ar RA Ārējo sakaru daļu izvērtēšanai Eiropas Komisijai iesniedza RA diplomu pielikumus. Tos vērtēja trijās kārtās – Nacionālajā aģentūrā, ekspertu komisijā, kā arī Eiropas Komisijā. No Latvijas augstākos izglītības iestāžu vidus konkursam pieteikušās bija septiņas augstskolas. Taču Atzinības zīmi piešķīra tikai Rēzeknes Augstskolai.
RA Ārējo sakaru daļas vadītāja Helēna Overina uzsver, ka Diploma pielikuma Atzinības zīme ir apliecinājums tam, ka Rēzeknes Augstskolā iegūstamā izglītība ir atbilstoša visaugstākajiem Eiropas kvalitātes standartiem, kā arī liecina par to, ka RA sekmīgi organizē darbu un iekļaujas Eiropas Savienības augstākās izglītības telpā, izpilda ES prasības. Eiropas vienoto Diploma pielikumu (latviešu un angļu valodā) RA izdod kopš 2002. gada. Turpmāk uz RA Diploma pielikumiem tiks izvietota arī Atzinības zīme (Diploma Supplement Label).
RA Studiju daļas vadītāja Alvīne Kazinika atzīst, ka studiju kvalitātei, kredītpunktu piešķiršanas kārtībai, diplomu pielikumu izsniegšanai augstskolā tiek pievērsta pastiprināta nozīme.
„Diplomu pielikumu Atzinības zīme iegūta pateicoties fakultāšu, Studiju daļas un Ārējo sakaru daļas darbinieku uzņēmībai un ieguldītajam darbam. Tas ir apliecinājums, ka RA absolventi saņem ne vien kvalitatīvu izglītību, bet arī to, ka piešķirtie kredītpunkti atbilst Eiropas Savienības kredītpunktu pārneses sistēmai un diploma pielikums pilnīgi atbilst Eiropas Komisijas prasībām,” norāda augstskolas studiju prorektore Angelika Juško-Štekele.
Šobrīd RA piedāvā studijas 46 studiju programmās - pamatstudiju, maģistra un doktora līmeņos. Iegūstot augstāko izglītību jebkurā līmenī Rēzeknes Augstskolas absolventi saņem Latvijā, Eiropā un pasaulē atzītu diplomu.
RA Sabiedrisko attiecību nodaļa


Turpmāk uz Rēzeknes Augstskolas diplomu pielikumiem būs Eiropas Atzinības zīme
RA Kontaktinformācija
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 90
LV-4601

Tālrunis: +371 64623709
Fakss: +371 64625901

 

Uz lapas sākumu

© Rēzeknes Augstskola
Visus jautājumus un ierosinājumus
sūtiet uz web@ru.lv