English
Meklēšana

Web-lapas karte
Aktualitātes - Studentu dzīves aktualitātes
02.06.2004
Sportojam un līdzijūtam

Sportojam un līdzijūtam

Rēzeknes Augstskolā no 30. marta līdz 29. aprīlim norisinājās ikgadējais volejbola turnīrs. Puišu A grupā spēlēja "Bridēji 04", "Racēji", "Sprostīī II" un "Liepājas ķeramzīts", bet B grupā – "Krītiņa banda" ( jauktā komanda ), "Jupatovka 2000", "Trīcošie locekļi" un "Panikas Pokemoni".

Savukārt meiteņu komandas bija šādas: A grupa – "Fūrijas", "Purva kazas", "The Best of..." un "Extreem girls", B grupa – "Jautrītes", "Crezy Squirrels", "ZZK" un "Puellae bonae". Īpašs prieks par meiteņu sasparošanos, jo pirmo gadu ir tik kupls komandu skaits.

Puišiem pusfinālos savstarpējās spēlēs tikās "Bridēji 04" (A1) – "Jupatovka 2000" (B2) un "Racēji" (A2) – "Krītiņa banda" (B1), bet meitenēm – "The Best of..." (A1) – "Crezy Squirrels" (B2) un "Extreem girls" (A2) – "Jautrītes" (B1). Finālā cīņu turpināja attiecīgi "Krītiņa banda" – "Jupatovka 2000" un "The Best of..." – "Jautrītes".

Uzvarētāju laurus šogad plūca "Krītiņa banda" ( Kristīne Štikāne, Inita Mazure, Raivis Romančuks, Juris Berns, Ivo Seņkāns un Aigars Briciks ) un "The Best of ..." (Diāna Plota, Liene Ungure, Lolita Vasiļevska, Ilga Šuplinska un Inese Dukaļska).

Suminātas un apbalvotas, protams, tika arī citas komandas. Puišu grupā otro vietu izcīnīja "Jupatovka 2000", trešo vietu - "Bridēji 04". Savukārt jaunietēm otrās vietas ieguvēja bija komanda "Jautrītes", trešajā vietā palika - "Extreem girls".

Studenti – sporta mīļotāji - neaizmirsa arī par "līdzijušanu" Latvijas hokeja izlasei pasaules čempionāta laikā, kad apkārt virmojošās emocijas "sita augstu vilni". Tā kā daudziem no mums nebija iespējas aizbraukt uz Čehiju un vērot Latvijas izlases sniegumu klātienē, tad tas tika darīts kopmītnēs draudzīgā un studentiskā gaisotnē pie televizora ar čipsu pakām rokās ( pēc tam vajadzēja iet sportot pašiem, lai sadedzinātu uzņemtās liekās kalorijas). Pārdzīvot un izbaudīt nācās gan dusmas, vilšanos un rūgtumu sirdī par nepatīkamiem zaudējumiem, gan arī patiesa prieka, laimes un līksmības izjūtu par iekļūšanu ceturtdaļfinālā un kopvērtējumā iegūto 7. vietu.

Sportiskie notikumi ar to vēl nav beigušies. Visiem futbola līdzjutējiem jāgaida Eiropas čempionāta finālturnīrs "Euro 2004", kas norisināsies Portugālē no 12. jūnija līdz 4. jūlijam. Latvijas futbola izlase ir D grupā, līdz ar to pirmā spēle, kas notiks 15. jūnijā, būs ar Čehijas izlasi, 19. jūnijā mūsējie tiksies ar Vācijas komandu, bet ar Nīderlandi spēle norisināsies Līgo dienā ( 23. jūnijā ).

Sportisku garu arī Jāņu naktī vēlot-

Diāna Plota 3.JHP

RA Kontaktinformācija
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 90
LV-4601

Tālrunis: +371 64623709
Fakss: +371 64625901

 

Uz lapas sākumu

© Rēzeknes Augstskola
Visus jautājumus un ierosinājumus
sūtiet uz web@ru.lv