English
Meklēšana

Web-lapas karte
Aktualitātes - Studentu dzīves aktualitātes
23.09.2009
Rēzeknes Augstskolas pirmkursnieku lielie svētki

Rēzeknes Augstskolas pirmkursnieku lielie svētki
Vecāko kursu studenti parūpējušies, lai šīs viņiem būtu īpašas iesvētības. Tādas, kuras nespētu aizmirst gan skatītāji, gan paši studenti.
Pirmie studentu kārtā tika pieņemti Inženieru un Ekonomikas fakultātes studenti. Pārbaudījumu sākumā jauniešiem tikai aizvērtas acis, tas padarīja uzdevumu izpildīšanu interesantāku un aizraujošāku. Lai kļūtu par pilntiesīgu Rēzeknes Augstskolas studentu, nācās tikt galā ar fiziskiem pārbaudījumiem, ar asprātības uzdevumiem. Iesvētības bija tiešām slapjas, bet neraugoties uz to, smieklu un ovāciju pasākumā netrūka.
Nedēļu vēlāk tika iesvētīti Humanitāro un juridisko zinātņu fakultātes, kā arī Pedagoģijas fakultātes pirmo kursu studenti. Otrā kursa studenti saviem pirmkursniekiem bija sarūpējuši speciālas, pikantas maizītes, kuras nācās nogaršot katram studentam, kā arī ļoti dažādus citādus pārbaudījumus.
Visi pirmkursnieki zvērēja uzticību Rēzeknes Augstskolai un to apliecināja ar parakstiem. Liels prieks bija arī par to, ka Zinību dienā izvēlētie Rēzeknes Augstskolas Bruņinieks un Roze titula īpašnieki Egils Mikažāns un Santa Viša apmeklēja šo pasākumu, kā arī aktīvi iesaistījās, rādot piemēru citiem studentiem.
Pasākuma noslēgumā Ekonomikas fakultātes 1. kursa studente Laura Kalvāne teica: „Jebkurā gadījumā tas ir pasākums, kuru būtu jāizdzīvo ikvienam, kurš grib studēt Rēzeknes augstskolā, jo ir vērts nākamajā dienā sajust patīkamo sajūtu, ka esi pilntiesīgs mācību iestādes students. Protams, jābūt mērenībai. No sejas smērēšanas, rāpošanas pa zirņiem, rūgtas tējas dzeršanas u.tt. nevienam nekas slikts nenotiks, bet būs ko atcerēties gan!”
Paldies visiem, kuri organizēja iesvētības un piedalījās Rēzeknes Augstskolas fukšu svētkos!
Dace Ločmele, RA studente


RA Kontaktinformācija
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 90
LV-4601

Tālrunis: +371 64623709
Fakss: +371 64625901

 

Uz lapas sākumu

© Rēzeknes Augstskola
Visus jautājumus un ierosinājumus
sūtiet uz web@ru.lv