English
Meklēšana

Web-lapas karte
Aktualitātes - Studentu dzīves aktualitātes
28.09.2004
Vai tu biji "Mālēsim kopā II"?

Vai tu biji "Mālēsim kopā II"?

Studējošo pašpārvaldes iedibinātā tradīcija –mālēt savu ikdienu kopā, tādējādi panākot vienotību studentu un pirts garā, atskaņojās arī šogad viesmīlīgajā pirtī “Dana”, kas atrodas Mākoņkalna pagastā netālu no skaistā Rāznas ezera.

16.septembra vakarā notika studentiski - praktiskais integrācijas pasākums “Mālēsim kopā II”, kurš tika atklāts ar improvizētu iepazīšanos:

Pārstāvji no Inženieru fakultātes lika visiem tēlot mikserus un tosterus, iejusties ziloņu un pat Džeimsa Bonda “ādā”, kā arī cīnīties kovboju kaujās, kurās fināls izvērtās par starptautisku notikumu (pasākumā piedalījās arī 5 ārvalstu studenti).

Humanitāro un juridisko zinātņu fakultātes pārstāvji publiku izklaidēja ar intriģējošu sarunu šovu „Truba”, kura vadītājs, Dima Naglais, šķetināja ikdienas rutīnas satītos mezglus studentu dzīvē. Šovā ieradās pat staltais piemineklis Nikodems (atrodas iepretim HJZF ēkai), lai palīdzētu noskaidrot īsto, vienīgo un dažiem nevēlamu patiesību.

Savukārt Ekonomikas fakultātes pārstāvji studentu vidū meklēja Minhauzenu – vislielāko meli un lielībnieku – dziedātāju. To visu „eki” atrada Inženieru fakultātes pārstāvī Intārā.

Pirts dimdēja no dejām un dziesmām, apvītām ar pozitīvu noskaņu un paldies vārdiem organizatoriem.

Nu, ko? Tiekamies Mālēsim kopā III?

Vienas no mālētājām: Liene Ungure, Diāna Plota

RA Kontaktinformācija
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 90
LV-4601

Tālrunis: +371 64623709
Fakss: +371 64625901

 

Uz lapas sākumu

© Rēzeknes Augstskola
Visus jautājumus un ierosinājumus
sūtiet uz web@ru.lv