English
Meklēšana

Web-lapas karte
Aktualitātes - Studentu dzīves aktualitātes
23.04.2010
AIESEC organizē konferenci Soli Priekšā – iespēja, tagad!

AIESEC organizē konferenci Soli Priekšā – iespēja, tagad!

Pasaulē lielākā studentu vadītā  organizācija AIESEC no 14. līdz 15. maijam organizē konferenci “Soli Priekšā” Rīgas Tehniskās universitātes galvenajā ēkā Kaļķu ielā 1.

"Soli priekšā" ir divu dienu konference, kuras laikā tiks veidota diskusija starp pēdējo kursu studentiem, profesionāļiem un uzņēmējiem par aktuāliem jautājumiem un tematiem Latvijā divās dažādās nozarēs - jaunās tehnoloģijas un korporatīvā sociālā atbildība.

Konferences mērķis ir veicināt izpratni par aktuāliem jautājumiem un tematiem Latvijā, piedāvājot dažādu nozaru pārstāvju interaktīvās lekcijas un iesaistot studentus, speciālistus diskusijā ar uzņēmumiem, lai rastu jaunus risinājumus un dalītos ar idejām.

Konferencē, kā lektori piedalīsies pārstāvji no uzņēmumiem – Metrum, Jāņa Sēta, Coca-Cola, CV Online, u.c.

Uzņēmumu pārstāvji, stāstīs par viņu nozarē aktuālām tēmām un problēmām, aicinās jauniešus uz diskusiju, un stāstīs par savu redzējumu nozares attīstībai tuvākajos gados.

Konferences “Soli priekšā” dalībnieku pieteikšanās ir sākusies! Reģistrējies mājaslapā www.soliprieksa.lv.

Starptautiskā studentu organizācija AIESEC (www.aiesec.lv) ir dibināta 1948. gadā. Tā ir pārstāvēta 1100 universitātēs 100 valstīs visā pasaulē. Tā jau 15 gadus darbojas Rīgā ar pārstāvniecību Valmierā, un ir internacionāla platforma jauniem cilvēkiem, lai atklātu un attīstītu savu potenciālu, veidojot pozitīvu ietekmi sabiedrībā.

RA Kontaktinformācija
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 90
LV-4601

Tālrunis: +371 64623709
Fakss: +371 64625901

 

Uz lapas sākumu

© Rēzeknes Augstskola
Visus jautājumus un ierosinājumus
sūtiet uz web@ru.lv