English
Meklēšana

Web-lapas karte
Aktualitātes - Studentu dzīves aktualitātes
29.04.2010
Pētījums “Paaudžu maiņa valsts pārvaldē”

Pētījums “Paaudžu maiņa valsts pārvaldē”

Mans vārds ir Romāns Putāns. Doktorantūras studiju ietvaros Latvijas Universitātē veicu pētījumu par sabiedrības jaunatnes paaudzes – Jūsu – un esošo valsts pārvaldes vadītāju apziņas potenciālu valsts pārvaldes attīstībā. Citiem vārdiem sakot - pētu iespējamo sakritību starp vienas grupas plāniem un otras grupas ekspektācijām jeb gaidām. 
Esošajā pārmaiņu laikā Jūs, manuprāt, esat sabiedrības zelta daļa. Visi saprot, ka papildus ekonomiskajām pārmaiņām un informācijas tehnoloģiju attīstībai, valsts pārvaldē ir nepieciešamas arī jaunas idejas, jauni cilvēki, jaunas darba metodes. Lai arī valstsvīru komunikācijā ar sabiedrību tas parādās ļoti virspusēji, tomēr tieši Jūsu viedoklis šobrīd ir ļoti svarīgs. Politiķi un amatpersonas nereti pauž viedokli, ka „jaunatne ir mūsu nākotne”, ar to domājot nākamās paaudzes cilvēkus, kuri ar laiku stāsies esošo valstsvīru vietā. Kādas ir Jūsu domas par to?
Lūdzu Jūs veltīt aptuveni 7 min laika un aizpildīt šo anketu. Jūsu atbildes būs anonīmas un visi dati tiks izmantoti tikai apkopotā veidā. 
Iepriekš pateicos par Jūsu dalību pētījumā un vēlu veiksmi Jūsu mācībās, studijās un panākumus dzīvē! 
 
Ar cieņu 
Romāns Putāns 
LU doktorants

http://spreadsheets.google.com/viewform?formkey=dHcwNnpfZ212YnF1ZGtVd0lLQnRDMmc6MA 

RA Kontaktinformācija
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 90
LV-4601

Tālrunis: +371 64623709
Fakss: +371 64625901

 

Uz lapas sākumu

© Rēzeknes Augstskola
Visus jautājumus un ierosinājumus
sūtiet uz web@ru.lv