English
Meklēšana

Web-lapas karte
Aktualitātes - Studentu dzīves aktualitātes
28.05.2010
Aktīvus Rēzeknes jauniešus aicina piedalīties Vasaras skolā Krievijā

Aktīvus Rēzeknes jauniešus aicina piedalīties Vasaras skolā Krievijā

Starptautiskās un reģionālās politikas centrs (Krievija) sadarbībā ar Rēzeknes pilsētas domi aicina studentus (tai skaitā arī maģistrantus), kā arī jauniešu sabiedrisko organizāciju pārstāvjus piedalīties Centra „Krievija – ES – NATO: sadarbības vai pretrunu trijstūris?” Vasaras skolā, kas notiks Ļeņingradas apgabala Losevā no 2010. gada 28. jūnija līdz 2. jūlijam.

Lai pieteiktos dalībai Vasaras skolā, jāaizpilda anketas un jāuzraksta eseja par tēmu „Kāpēc es gribu piedalīties Vasaras skolā CIRP 2010”. Plašāka informācija par Vasaras skolu, kā arī anketa atrodama mājas lapā http://www.cirp.ru. Vasaras skolas darba valodas: krievu un angļu.

Dalības maksa Vasaras skolā ir 2000 Krievijas rubļi, bet divus cilvēkus no Rēzeknes (pēc eseju konkursa rezultātiem) atbrīvos no tās. Bez tam, Vasaras skolas organizētāji var pieņemt lēmumu par transporta izdevumu atlīdzināšanu (brauciens līdz Sanktpēterburgai vilciena vietkaršu vagonā). Rēzeknes pilsētas dome palīdzēs saņemt bez maksas vīzu uz Krieviju.

Pieteikumus dalībai pieņem līdz 5. jūnijam ieskaitot. Paziņojumus par piedalīšanos/pieteikuma noraidīšanu izsūtīs dažu dienu laikā no dienas, kad beigsies pieteikumu pieņemšana.

Sagatavoja RA Sabiedrisko attiecību nodaļa

pēc Rēzeknes pilsētas domes materiāliem

RA Kontaktinformācija
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 90
LV-4601

Tālrunis: +371 64623709
Fakss: +371 64625901

 

Uz lapas sākumu

© Rēzeknes Augstskola
Visus jautājumus un ierosinājumus
sūtiet uz web@ru.lv