English
Meklēšana

Web-lapas karte
Aktualitātes - Studentu dzīves aktualitātes
18.07.2010
ASV vēstniecība Latvijā aicina uz tikšanos ar jaunajiem meksikāņu izcelsmes amerikāņu politiķiem

ASV vēstniecība Latvijā aicina uz tikšanos ar jaunajiem meksikāņu izcelsmes amerikāņu politiķiem

ASV vēstniecība Latvijā aicina jauniešus un citus interesentus uz tikšanos un diskusiju ar jaunajiem meksikāņu izcelsmes amerikāņu politiķiem Huliānu Kastro (Julian Castro) un Hoakinu Kastro (Joaquin Castro) par pilsonisko līdzdalību un jauniešiem politikā, kas notiks 2010.gada 26.jūlijā plkst. 14:00 – 16:00 Stokholmas Ekonomikas augstskolas Sorosa auditorijā, Rīgā, Strēlnieku ielā 4a.

Huliāns Kastro ir ASV pilsētas San Antonio (vairāk kā 2 miljoni iedzīvotāju) mērs, savukārt, viņa dvīņu brālis Hoakins Kastro ir politiķis no Teksasas štata Pārstāvju palātas.

Neskatoties uz savu vienkāršo izcelsmi un jaunību, abi brāļi ir guvuši izcilu izglītību un ievērojamus panākumus politikā, tāpēc Rīgā abi politiķi dalīsies personiskajā pieredzē par aktīvu pilsonisko līdzdalību un iesaistīšanos politikā, tai skaitā par darbu vēlēšanu kampaņās – kā brīvprātīgajiem un arī pašiem kandidējot uz amatiem.

Tikšanās būs bez maksas un angļu valodā. Visi laipni aicināti!

Lūdzam pieteikt dalību ASV vēstniecības Preses un kultūras nodaļā Kristīnei Spricei pa e-pastu: SpriceK@state.gov vai zvanot 67509037.

RA Kontaktinformācija
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 90
LV-4601

Tālrunis: +371 64623709
Fakss: +371 64625901

 

Uz lapas sākumu

© Rēzeknes Augstskola
Visus jautājumus un ierosinājumus
sūtiet uz web@ru.lv