English
Meklēšana

Web-lapas karte
Aktualitātes - Ārējo sakaru daļas aktualitātes
07.12.2011
Iegūsti pirmo darba pieredzi ārvalstīs!

Iegūsti pirmo darba pieredzi ārvalstīs!

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) aicina topošos pedagogus pieteikties Comenius asistentūras projektu konkursā un gūt pirmo darba pieredzi ārvalstīs, tādējādi uzlabojot gan savas pedagoģiskās prasmes, gan svešvalodu zināšanas.

Par Comenius asistentu var kļūt topošie skolotāji, kas pedagoģiju ir studējuši vismaz divus gadus, kā arī jaunie skolotāji, kas ir beiguši studijas, bet vēl nav patstāvīgi strādājuši par skolotājiem. Asistents saņems stipendiju, kas segs ceļa un uzturēšanās izdevumus un ļaus viņam 13 – 45 nedēļas pavadīt kādā no Mūžizglītības programmas dalībvalsts skolām.

Asistentūras projektu pieteikumus var iesniegt līdz 2012.gada 31.janvārim. Par projektu pieteikumu rakstīšanu, to iesniegšanas kārtību, vērtēšanas kritērijiem, kā arī citu noderīgu informāciju var atrast VIAA mājaslapas www.viaa.gov.lv Comenius asistentūras sadaļā. VIAA 2012.gada 6.janvārī rīkos arī konsultācijas par Comenius asistentūras projektu sagatavošanu. Vairāk informācijas VIAA mājaslapā.

Comenius kā ES Mūžizglītības programmas apakšprogramma veicina vispārizglītojošo skolu sadarbību, skolēnu individuālo mobilitāti, kā arī nodrošina asistentūras un pedagogu tālākizglītības iespējas visā Eiropā. ES Mūžizglītības programmas īstenošanu Latvijā nodrošina VIAA.

RA Kontaktinformācija
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 90
LV-4601

Tālrunis: +371 64623709
Fakss: +371 64625901

 

Uz lapas sākumu

© Rēzeknes Augstskola
Visus jautājumus un ierosinājumus
sūtiet uz web@ru.lv