English
Meklēšana

Web-lapas karte
Aktualitātes - Ārējo sakaru daļas aktualitātes
16.08.2012
Rēzeknes Augstskola kā partneris piedalīsies Tempus projektā

Rēzeknes Augstskola kā partneris piedalīsies Tempus projektā

Eiropas Komisija aizvadītā gada nogalē izsludināja 5.projektu pieteikumu konkursu Tempus IV programmā.

Šī gada vidū tika apstiprināti projekti, no 676 iesniegtajiem projektiem apstiprināti 108 projekta pieteikumi. 13 no tiem koordinē Vācijas augstskolas un universitātes, kā arī Jade Hochschule (koordinatore Andrea Menn) un Rēzeknes Augstskola (koordinatore Helēna Overina). Zīmīgi, ka Rēzeknes Augstskola būs viena no četrām Eiropas Savienības partneraugstskolām starp Jade Hochschule, Worms  Fachhochschule  (Vācija) un The Institute of Technology Tralee (Īrija).

Tas būs starpvalstu projekts, kura mērķis modernizēt tūrisma menedžmenta studiju programmas, iekļaujot tādas valstis kā Azerbaidžāna, Armēnija un Gruzija.  Tūrisms ir izvirzīts par prioritāti Kaukāza republikās. Projekts tiks tendēts uz jaunu studiju modeļu ieviešanu, mācību metožu pilnveidošanu un personāla apmācību. Jaunais modelis integrēs teoriju praksē, sekmēs starpkultūru komunikāciju, tiks ieviesta arī distancētā apmācība un izmantotas mūsdienu informāciju tehnoloģiju iespējas studiju procesa pilnveidē. 

Projekts noritēs 36 mēnešus.

Uzziņai:

Tempus programma sekmē daudzpusīgu sadarbību starp Eiropas Savienības dalībvalstu un partnervalstu augstākās izglītības iestādēm, valsts iestādēm un organizācijām, lai veicinātu augstākās izglītības reformu un modernizāciju.

http://www.viaa.gov.lv/lat/tempus/tempus/

RA Kontaktinformācija
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 90
LV-4601

Tālrunis: +371 64623709
Fakss: +371 64625901

 

Uz lapas sākumu

© Rēzeknes Augstskola
Visus jautājumus un ierosinājumus
sūtiet uz web@ru.lv