English
Meklēšana

Web-lapas karte
Aktualitātes - Ārējo sakaru daļas aktualitātes
05.12.2012
Lotus 9 konference: start-up kompānijas

Lotus 9 konference: start-up kompānijas

*Jaunieši tiek aicināti pieteikties konferencei par start-up kompānijām*

*15. decembrī no plkst. 10:00 līdz 17:00, Rīgas Biznesa skolā (Rigas Business school) angļu valodā notiks konference „Lotus”, kuru jau devīto reizi organizē starptautiskā studentu organizācija AIESEC. Šī gada konferences tēma: start-up kompānijas izveide un konkurētspēja nākotnē.*

Konferenci atklās Jānis Stepiņš un Ernests Šēns, „OmNomNom” uzņēmuma dibinātāji. Šobrīd viņu uzņēmums piedalās „Latvijas produkts” rīkotajā informatīvajā kampaņā. Jānis Stepins un Ernests Šēns pastāstīs, ar ko ir jāsāk, lai izveidotu start-up, un kā viņiem izdevās nodibināt pašiem savu uzņēmumu ar sākuma kapitālu 60 santīmi. Jānis un Ernests tic, ka no nulles var sasniegt finansiālo brīvību.

TechHub Rīga līdzdibinātājs Viesturs Sosars konferencē delegātiem pastāstīs par inkubatoriem, kā tie var palīdzēt start-up kompānijām un kur iegūt naudu, lai veiksmīgi attīstītu biznesu. Šobrīd Viesturs Sosars ir galvenais izpilddirektors audio tehnoloģiju start-up kompānijai RealSoundLab, izpilddirektors start-up kompānijā „Petersoon”, menedžmenta vadītājs TechVentures FMC un padomdevējs dažādu Baltijas akseleratora un inkubatoru programmām.

Kompānijas GatewayBaltic galvenā izpilddirektore Inese Andersone dalīsies ar pieredzi, kā no maza start-up biznesa kļūt par eksportspējīgu kompāniju, kā arī stāstīs par GatewayBaltic panākumiem lokālā un pasaules līmenī. GatewayBaltic ir eksporta konsultāciju un tirgus izpētes uzņēmums Baltijā, kas ir palīdzējis vairāk kā 250 uzņēmumiem no dažādām nozarēm izzināt tirgu un veicināt pārdošanu.


Konferenci varēs apmeklēt bezmaksas. Vietu skaits ir ierobežots.

Reģistrācijas formu var atrast Lotus mājaslapā: www.aiesec.lv/lotus

Konferenci atbalsta: OmNomNom, TechHub Riga, Capitalia, GatewayBaltic, WildGood, Ekokart.


Par Lotus konferenci.

Lotus ir starptautisks projekts, kuru organizē AIESEC Rīga, kas sevī iekļauj konferenču sēriju studentiem un topošajiem speciālistiem. Konferences tiek organizētas ar mērķi informēt un apspriest aktuālas tēmas Latvijā un citur pasaulē.

Papildus informācija par AIESEC.

AIESEC ir pasaulē lielākā, starptautiskā jauniešu organizācija, kas jau vairāk kā 60 gadus dod iespēju jauniem cilvēkiem atklāt un attīstīt savu potenciālu, pozitīvi ietekmējot sabiedrību.Šobrīd AIESEC aktīvi darbojas 113 valstīs tostarp arī Latvijā, savās aktivitātēs iesaistot studentus no vairāk nekā 10 Latvijas augstākajām izglītības iestādēm. Latvijas pārstāvniecības atrodas Rīgā, Valmierā un Jelgavā. AIESEC ir platforma jauniem cilvēkiem, lai atklātu un realizētu savu līderības potenciālu.

AIESEC partneri: Riga Business School <http://www.rbs.lv/>,JCI Latvia <http://www.jci.lv/>, Stockholm School of Economics in Riga <http://www.sseriga.edu/>, Price Waterhouse Cooper, Latvijas datoru centrs.

RA Kontaktinformācija
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 90
LV-4601

Tālrunis: +371 64623709
Fakss: +371 64625901

 

Uz lapas sākumu

© Rēzeknes Augstskola
Visus jautājumus un ierosinājumus
sūtiet uz web@ru.lv