English
Meklēšana

Web-lapas karte
Aktualitātes - Ārējo sakaru daļas aktualitātes
20.12.2012
IZSLUDINĀTS konkurss: sadarbība-AUSTRĀLIJA, JAPĀNA, JAUNZĒLANDE, KOREJA

IZSLUDINĀTS konkurss: sadarbība-AUSTRĀLIJA, JAPĀNA, JAUNZĒLANDE, KOREJA

Eiropas Komisija 2012.gada 14.decembrī ir izsludinājusi *konkursu sadarbības projektiem ar Austrāliju, Japānu, Jaunzēlandi un Koreju*  Industriālo valstu instrumenta Sadarbības programmas izglītībā /(Education Cooperation Programme under the framework of the Industrial Countries Instrument (ICI ECP))/ ietvaros. 


*Izsludinātais konkurss piedāvā*kopīgo mobilitātes projektu /(Joint Mobility Projects)/ un kopīgo grādu projektu /(Joint Degree Projects)/ sagatavošanas iespēju starp Eiropas Savienības izglītības iestādēm un Austrālijas,  Japānas, Jaunzēlandes un Korejas izglītības iestādēm. ICI ECP ir Eiropas Komisijas izpildaģentūras EACEA centralizēti administrēta programma.

2012.gadā izsludinātā *konkursa pieteikumu iesniegšanas termiņš ir 2013.gada 15.maijs.*

Detalizēta informācija par izsludināto konkursu*, t.sk. konkursa nolikums, pieteikuma veidlapa, pieteikuma iesniegšanas kārtība, atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem, kā arī pārējā dokumentācija un informācija pieejama *EACEA mājas lapā http://eacea.ec.europa.eu/bilateral_cooperation/eu_ici_ecp/funding/call_2012_en.php





RA Kontaktinformācija
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 90
LV-4601

Tālrunis: +371 64623709
Fakss: +371 64625901

 

Uz lapas sākumu

© Rēzeknes Augstskola
Visus jautājumus un ierosinājumus
sūtiet uz web@ru.lv