English
Meklēšana

Web-lapas karte
Aktualitātes - Ārējo sakaru daļas aktualitātes
21.12.2005
Peo Jonsona foto izstāde "Dzīvojot Latvijā - foto stāsts zviedra skatījumā"

Peo Jonsona foto izstāde "Dzīvojot Latvijā - foto stāsts zviedra skatījumā"

No 14.decembra līdz 2006.gada janvāra beigām Ziemeļu Ministru padomes biroja telpās ir skatāma Peo Jonsona foto izstāde "Dzīvojot Latvijā - foto stāsts zviedra skatījumā".

Peo Jonsons nāk no Zviedrijas, bet jau vairāk kā gadu dzīvo Latvijā, Talsos un strādā kā ilgtspējīga tūrisma attīstības konsultants paša uzņēmumā SIA "Ilgtspējīgs tūrisms". Peo Jonsona profesionālā pieredze saistās ar projektiem un lekciju lasīšanu dažādās Eiropas valstīs, kā arī ar darbu Rietumzviedrijas Tūrisma padomē", kur viņš strādāja par projektu vadītāju. Paralēli viņa profesionālai darbībai, Peo ir aizrautīgs fotogrāfs. Lai kur viņš ietu, Peo ņem līdzi foto aparātu, un izmanto iespējas uzņemt interesantas un neparastas bildes. Rezultāts ir apkopots izstādē, kas saucas "Dzīvojot Latvijā - foto stāsts zviedra skatījumā".

"Es gribēju lai cilvēki skatoties uz manām fotogrāfijām saprot manu vēstījumu, jo tāds ir atrodams gandrīz ikkatrā bildē, un tas ne vienmēr ir pozitīvs... bildes tika izstādītas Talsos un reakcija bija fantastiska. Daudzi cilvēki - arī tādi, kurus es nepazinu, nāca man klāt veikalā vai uz ielas un pateicās par bildēm, sakot, ka es esmu uzdrīkstējies parādīt lietas, ko arī viņi gribējuši, bet nav uzdrīkstējušies..." saka autors.

Sīkāka informācija: Ieva Arnte, +371 7820051, ieva.arnte@norden.lv  

RA Kontaktinformācija
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 90
LV-4601

Tālrunis: +371 64623709
Fakss: +371 64625901

 

Uz lapas sākumu

© Rēzeknes Augstskola
Visus jautājumus un ierosinājumus
sūtiet uz web@ru.lv