English
Meklēšana

Web-lapas karte
Aktualitātes - Ārējo sakaru daļas aktualitātes
21.03.2006
Stipendija studijām maģistratūras programmā Bāzeles universitātes Eiropas institūtā

Stipendija studijām maģistratūras programmā Bāzeles universitātes Eiropas institūtā

Geberta Rufa fonda programma Swiss Baltic Net un Šveices Mercator fonds izsludina pieteikšanos uz stipendiju studijām Bāzeles universitātes Eiropas institūtā starpdisciplinārā maģistratūras programmā Master of Advanced European Studies 2006./2007. studiju gadā.

Studiju programmā iekļauti kursi tiesību zinātnē, politikā, ekonomikā un Eiropas integrācijas jautājumos. Līdzās akadēmiskajām studijām paredzētas arī praktiskas nodarbības un tikšanās ar ekonomikas un politikas pārstāvjiem dažādās Eiropas Savienības institūcijās Strasburgā, Briselē un Luksemburgā.

Studiju programmu beidzot, tiek iegūts starptautiski atzīts maģistra grāds Master of Advanced European Studies (MAES). Pieteikties studijām var interesenti, kas ieguvuši augstāko izglītību tiesību zinātnē, ekonomikā vai politikā, kā arī šajās nozarēs strādājošie, sociālo zinātņu vai dabas zinātņu speciālisti. Studijas notiek vācu un angļu valodā. Studiju ilgums 2 semestri – no 2006. gada oktobra līdz 2007. gada septembrim.

Stipendija 1100 Šveices franki mēnesī sedz uzturēšanās izdevumus. Stipendiāti papildus saņem 700 Šveices frankus ceļa izdevumu segšanai un 400 Šveices frankus mēnesī dzīvokļa īrei, kā arī vienreizēju piemaksu ekskursiju izdevumiem (500 Šveices franki) un mācību līdzekļu iegādei (500 Šveices franki). Stipendiāti ir atbrīvoti no studiju maksas.

Pieteikumus studijām un stipendijai jāiesniedz līdz 2005. gada 31. maijam Swiss Baltic Net Rīgas birojā, RTU, Kaļķu ielā 1-222; tālr. 7089021; e-pasts: evita.serjogina@rtu.lv vai Bāzeles universitātes Eiropas institūtā, Gellertstrasse 27, PO Box, Basel CH-4020.

Nepieciešamie dokumenti:

  • CV ar fotogrāfiju;
  • motivācijas vēstule, kurā pamatota studiju programmas izvēle un ieceres, kas ar to saistītas, un izklāstīti pretendenta nākotnes plāni profesionālajā ziņā;
  • apstiprināta diploma un diploma pielikuma kopija ar tulkojumu angļu vai vācu valodā;
  • angļu un vācu valodas zināšanas apliecinoši sertifikāti.

Sīkāka informācija par studiju programmu Master of Advanced European Studies atrodama internetā: www.europa.unibas.ch vai, zvanot pa tālr. +41 61 317 97 66; e-pasts: europa@unibas.ch

RA Kontaktinformācija
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 90
LV-4601

Tālrunis: +371 64623709
Fakss: +371 64625901

 

Uz lapas sākumu

© Rēzeknes Augstskola
Visus jautājumus un ierosinājumus
sūtiet uz web@ru.lv