English
Meklēšana

Web-lapas karte
Aktualitātes - Ārējo sakaru daļas aktualitātes
15.09.2008
Sākas pieteikšanās studiju un pētniecības darba stipendijām Vācijā 2009./2010. gadam

Sākas pieteikšanās studiju un pētniecības darba stipendijām Vācijā 2009./2010. gadam

Studentiem no Latvijas ir iespējams iegūt finansiālo atbalstu gan dalībai augstskolu vasaras kursos, kas paredzēti vecāko kursu studentiem, gan arī studentu grupu braucieniem. Ģermānistikas studenti var pretendēt uz stipendijām, kas paredzētas 1 - 3 mēnešu uzturēšanās laikam Vācijā diplomdarba izstrādei.

Absolventiem ar labām vācu vai angļu valodas zināšanām, kas jau ir ieguvuši zinātnisko grādu jebkurā zinātņu nozarē, un studentiem, kuri uzsākuši bakalaura programmas pēdējo mācību gadu, ir iespējas pretendēt uz stipendijām 2008./2009. mācību gadam maģistrantūras studiju programmai.

Doktorandi un zinātnieki var saņemt stipendijas pētniecības darba veikšanai. Bijušie stipendiāti var tikt uzaicināti atkārtoti. Augstskolu pasniedzējiem un zinātniekiem ir iespējams vērsties pētniecības institūtos, kas atbalsta pētniecības darbu.

Māksliniekiem, kas izsmēluši visas studiju iespējas Latvijā, tiek piedāvātas stipendijas studijām Vācijā. Atbalstu var saņemt arī augstskolu pasniedzēji, kas strādā mākslas specialitātēs.

2008./2009. mācību gadam Vācijas Akadēmiskās Apmaiņas dienesta stipendijas ir saņēmuši 36 Latvijas zinātnieki un studenti.

Sīkāka informācija par atsevišķajām programmām, pieteikšanās kartību un citām finansiālā atbalsta iespējām atrodama DAAD informācijas centrā Rīgā (www.daad.lv ), Vācijas vēstniecībā Rīgā (www.riga.diplo.de ) vai DAAD tīmekļa vietnē www.daad.de (informācija par stipendijām: www.funding-guide.de ).

RA Kontaktinformācija
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 90
LV-4601

Tālrunis: +371 64623709
Fakss: +371 64625901

 

Uz lapas sākumu

© Rēzeknes Augstskola
Visus jautājumus un ierosinājumus
sūtiet uz web@ru.lv