English
Meklēšana

Web-lapas karte
Aktualitātes - Ārējo sakaru daļas aktualitātes
27.01.2010
Francijas valdības stipendijas maģistrantūras studijām Francijā 2010./2011. studiju gadā

Francijas valdības stipendijas maģistrantūras studijām Francijā  2010./2011. studiju gadā
Francijas vēstniecība Latvijā aicina pieteikties Francijas valdības stipendijām maģistrantūras studijām Francijā 2010./2011. studiju gadā.

Kandidātiem izvirzītās prasības: bakalaura vai maģistra studiju absolvents, pēdējā kursa students, ierēdnis vai ierēdņa kandidāts. Pietiekamas franču valodas zināšanas.

Uz stipendijām var pretendēt šādu specialitāšu pārstāvji: tieslietas, politikas zinātnes, ekonomika, vadība un inženierzinātnes, socioloģija, vēsture, ģeogrāfija, dzīvības zinātnes un materiālzinātnes, franču literatūra.

Stipendija paredzēta 9-12 mēnešus (2010. gada septembris/oktobris - 2010. gada jūnijs/septembris) ilgām studijām kādā no Francijas augstskolām. Francijas valdības stipendija sedz uzturēšanās izdevumus Francijā, pieteikšanās maksu augstskolā un apdrošināšanu. Ceļa izdevumus no Latvijas līdz Francijai sedz stipendiāts vai viņa darba vieta.

Kandidātu atlases pirmā kārta notiek pēc iesniegtajiem dokumentiem (CV un motivācijas vēstule franču un latviešu valodā; ierēdņiem tiek prasīta arī rekomendācijas vēstule no darba vietas).

Pēc 25. februāra plānotas pārrunas ar kandidātiem, kuri tiks atlasīti konkursa otrajai kārtai.

Izraudzītajiem pretendentiem tiks izsniegtas pieteikuma anketas Francijas valdības stipendijai.

Lai pieteiktos stipendijām, kandidātiem līdz 2010. gada 31. janvārim Francijas Kultūras centrā jāiesniedz motivācijas vēstule, kurā tiek precizēts studiju projekts Francijā un CV franču un latviešu valodā (ierēdņiem – arī rekomendācijas vēstule no darba vietas).

Francijas Kultūras centra adrese:
Elizabetes iela 59, Rīga, LV 1050.

Informācija par augstāko izglītību Francijā atrodama tīmekļa vietnē www.ccf.lv.
RA Kontaktinformācija
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 90
LV-4601

Tālrunis: +371 64623709
Fakss: +371 64625901

 

Uz lapas sākumu

© Rēzeknes Augstskola
Visus jautājumus un ierosinājumus
sūtiet uz web@ru.lv