English
Meklēšana

Web-lapas karte
Aktualitātes - Ārējo sakaru daļas aktualitātes
27.01.2010
Ķīnas Tautas Republikas valdība izsludina pieteikšanos stipendijām studijām un pētniecības darba veikšanai Ķīnā

Ķīnas Tautas Republikas valdība izsludina pieteikšanos stipendijām studijām un pētniecības darba veikšanai Ķīnā
Ķīnas Tautas Republikas valdība ir izsludinājusi pieteikšanos stipendijām studijām un pētniecības darba veikšanai Ķīnā 2010./2011. akadēmiskajā gadā.

Priekšroka tiek dota doktorantūras un maģistrantūras studentiem.

Iesniedzamie dokumenti:
1. Aizpildīta pieteikuma veidlapa (jāaizpilda interneta vietnē: http://laihua.csc.edu.cn un jāizdrukā 3 eksemplāros. Veidlapa atrodama arī Ķīnas Stipendiju padomes mājaslapā ).

2. Notariāli apstiprinātas augstskolas diplomu un to pielikumu kopijas. Teksts, kas nav angļu valodā, jāpārtulko angliski, un tulkojums arī jāapstiprina. Ja diplomu saņems tikai jūnijā, jāiesniedz atzīmju izraksts angļu valodā.

3. Studiju vai pētniecības plāns.

4. Divas ieteikuma vēstules angļu valodā.

5. Tiem, kuri Ķīnā vēlas studēt maģistrantūrā vai doktorantūrā, jāiesniedz ielūguma vēstule no uzņēmējas augstskolas Ķīnā.

6. Medicīnas izziņas (jāizmanto interneta vietnē http://www.csc.edu.cn atrodamā veidlapa) kopija. Veidlapu aizpilda ārsts angļu valodā. Medicīnas izziņas oriģināls dokumentu iesniedzējam jāpatur, lai to varētu uzrādīt Ķīnā (ja kandidātam tiks piešķirta stipendija).

7. Motivācijas vēstule angļu valodā.

Iesniedzamie dokumenti jāsakārto augstāk minētajā secībā un jāiesniedz trīs eksemplāros Valsts izglītības attīstības aģentūrā (VIAA). Pirmajā eksemplārā jābūt ieteikuma vēstules ir oriģināliem, uz augstskolas diplomu kopijām ir apstiprinājuma zīmoga nospiedumu un apstiprinātāja parakstu, datumu. Pārējie eksemplāri var būt kopija no pirmā eksemplāra.

Uz stipendijām var pieteikties arī mūziķi un mākslinieki, kas prot ķīniešu valodu vai ir gatavi pirms studijām to Ķīnā apgūt (pirms dokumentu kārtošanas lūdzam sazināties ar VIAA).

Papildu informāciju par stipendijām un studiju iespējām Ķīnā var saņemt VIAA, Vaļņu ielā 1, Rīgā, LV-1050. Tālr. 67814322; 26548593; e-pasta adrese: aija.jakovicabf53d4d30e1632cec36d5e06b9144949 viaa.gov.lv. Turpat jāiesniedz arī pieteikuma dokumenti.

Pēdējā pieteikumu iesniegšanas diena – 2010. gada 5. marts.

Laikā no 15. līdz 19. martam VIAA telpās notiks vērtēšanas komisijas pārrunas ar kandidātiem. Tajās piedalīsies arī ĶTR vēstniecības Latvijā izglītības atašejs. Precīzs pārrunu laiks visiem kandidātiem tiks paziņots atsevišķi.
RA Kontaktinformācija
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 90
LV-4601

Tālrunis: +371 64623709
Fakss: +371 64625901

 

Uz lapas sākumu

© Rēzeknes Augstskola
Visus jautājumus un ierosinājumus
sūtiet uz web@ru.lv