English
Meklēšana

Web-lapas karte
Aktualitātes - Sporta ziņas
01.08.2011
Labdarības skrējiens “Nike Riga Run 2011”

Labdarības skrējiens “Nike Riga Run 2011”

Šā gada 28. augustā Mežaparkā notiks labdarības skrējiens “Nike Riga Run 2011”, kurā piedaloties ikviens no mums varēs dot savu iegulījumu fonda Ziedot.lv projektam “Mazajām sirsniņām. Palīdzēsim skrienot!

“Nike Riga Run 2011” dalībniekiem tiks dota iespēja startēt 10 kilometru skrējienā, kas vienlaicīgi būs arī Latvijas čempionāts šosejas skrējienā, 10 kilometru skrituļslidošanā, 10 kilometru nūjošanā un 10 kilometru rollerdslēpošana, kā arī 4x2.5 km stafetes skrējienā, 4x2.5 km stafetes skrējienā skolu komandām, bet bērniem paredzēta atsevišķa skriešanas distance.

Ziedojums dalībai individuālajā distancēs noteikts 5 latu apmērā, savukārt stafetes skrējienā – 10 lati. Pasteidzies, jo maksa tiks paaugstināta no 1.jūlija! Bērniem un skolu stafešu komandām piedalīšanās “Nike Riga Run 2011” ir bez maksas, turklāt ar pasākuma sadarbības partneru – Swedbank un Latvijas Olimpiskās komitejas – gādību skolēniem būs iespēja cīnīties ne tikai par individuālām balvām, bet arī par vērtīgu sporta inventāru savai skolai.

“Šis materiālais ieguvums no “Nike Riga Run”, kas vēlāk pārtop par ārstēšanas procesa progresu, ir tikai viena puse, bet otra ir tieši emocionālais ieguvums, kuru sniedza pasākums gan bērniem, gan vecākiem. Varbūt līdz tam mirklim plašāka sabiedrība nemaz neiedomājās – es skrienu un skrienu, taču tajā pašā ir līdzcilvēki, kuriem tas ir tikai un vienīgi milzīgs sapnis, kuru tomēr nekad nesasniegts. Tā ir fantastiska kopības sajūta. Cilvēki it kā skrien sev, palīdz pašiem krāsaināk un spilgtāk dzīvot, tajā pašā laikā palīdzot kādam citam. Tas ir skaisti,” sacīja Ziedot.lv vadītāja Rūta Dimante.

Lai varētu sagatavoties augusta beigās paredzētajām sacensībām, pasākuma rīkotāji aicina ikvienu pievienoties treniņiem, kuri tiek organizēti projekta “Bauda sportot Mežaparkā” ietvaros. Tā ir lieliska iespēja augstas klases profesionāļu vadībā aizvadīt bezmaksas nodarbības skriešanā, nūjošanā, skrituļslidošanā un rollerslēpošanā.

Pieteikšanās “Nike Riga Run 2011” iespējama mājas lapā internetā www.nikerigarun.lv Nāc un piedalies! Ar tavu palīdzību spēsim palīdzēt daudziem no tiem smagi slimajiem bērniem, kuriem tas nepieciešams visvairāk!

Rēzeknes Augstskolas studenti pasākumam var pieteikties pie lektora Aivara Kaupuža, rakstot e-pastu aivars.kaupuzs@inbox.lv

RA Kontaktinformācija
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 90
LV-4601

Tālrunis: +371 64623709
Fakss: +371 64625901

 

Uz lapas sākumu

© Rēzeknes Augstskola
Visus jautājumus un ierosinājumus
sūtiet uz web@ru.lv