English
Meklēšana

Web-lapas karte
Aktualitātes - Sporta ziņas
25.10.2011
Atbalsti mūsējos Studentu basketbola līgā!

Atbalsti mūsējos Studentu basketbola līgā!

Studentu basketbola līga (SBL) ir vienota līga, kur savā starpā var mēroties Latvijas augstskolu studenti. Šogad SBL svin 10 gadu jubileju.

21. oktobrī plkst. 18.00 Meža skolas konferenču zālē, Brīvības gatvē 384a, norisinājās Studentu basketbola līgas 10. jubilejas sezonas prezentācijas konference. Uz atklāšanas pasākumu tika aicināti komandu, augstskolu vadības pārstāvji, spēlētāji, sponsori un mediji.

Šosezon SBL komandu pulku papildināja arī Rēzeknes Augstskolas basketbola komanda, kurai šī ir debija. Pēc pasākuma klātesošajiem bija iespēja vērot atklāšanas spēli starp turnīra debitanti – Rēzeknes Augstskolu un Vidzemes Augstskolu. Debijas reize gan neizdevās veiksmīga un gala rezultātā zaudējums ar 58:84. Tomēr spēlētāji bija apmierināti ar sniegumu.

Sekot līdzi RA komandas spēlēm varat, apmeklējot mājaslapu www.sbl.lv, kur ir apskatāma aktuālākā un precīzākā informācija par spēlēm un līgas jaunumiem, papildināta ar foto un video galerijām.

27. oktobrī plkst. 18.30 RA komanda stāsies pretī Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas komandai (Rēzeknes 1.vsk., Dzirnavu iela 1).

Atbalstiet savējos klātienē!

 

RA Sabiedrisko attiecību nodaļa


RA Kontaktinformācija
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 90
LV-4601

Tālrunis: +371 64623709
Fakss: +371 64625901

 

Uz lapas sākumu

© Rēzeknes Augstskola
Visus jautājumus un ierosinājumus
sūtiet uz web@ru.lv