English
Meklēšana

Web-lapas karte
Aktualitātes - Sporta ziņas
01.12.2011
Ieelpojot Rēzekni kā vēl nekad

Ieelpojot Rēzekni kā vēl nekad

18. novembrī Rēzeknes pilsētā muzikālā un jautrā atmosfērā notika skrējiens „Ieelpo Rēzekni 2011”. Šo pasākumu ar lielu entuziasmu bija organizējusi Rēzeknes pilsētas dome un Jauniešu dome kā veltījumu Latvijas Republikas proklamēšanas 93. gadadienai. Aivara Kaupuža vadībā skrējienā piedalījās arī Rēzeknes Augstskolas (RA) studentu komanda.

Skrējiena distance bija tikai 3 km – no pieminekļa „Vienoti Latvijai” līdz Lubānas ielai un atpakaļ. Pieteikties drīkstēja jebkurš interesents, neatkarīgi no sagatavotības pakāpes vai vecuma, arī komandas piedalījās šajā skrējienā. Šī bija pēdējā iespēja izmantot unikālo iespēju pārvietoties pa Atbrīvošanas aleju satiksmes netraucēts, kā pēdējo mēnešu laikā bija raduši visi pilsētnieki. Par spīti aukstajam, vējainajam un pelēkajam laikam, vairāk kā 500 rēzekniešu izlēma piedalīties skrējienā un pirms ziemas paspēt svaigā gaisā izstaipīties, lai varētu mierīgi gaidīt pavasari.

Viskrāsainākās bija komandas, kas ieradās saskaņotos tērpos un pat kostīmos. Mikipeles, hokejisti, biroja darbinieki uzvalkos, patriotiski sakrāsoti jaunieši u.c. skatienu piesaistoši kolektīvi. Mūsējie bija atpazīstami pēc zilajiem krekliņiem ar augstskolas simboliku. Kaut arī zem Humanitāro un Juridisko zinātņu fakultātes krāsas, pārstāvētas bija visas četras fakultātes.

Augstskolas karogam vējā plīvojot, skatītāju atbalstīta un pilnīgā kopības sajūtā saliedēta RA komanda vienotā ritmā veica skrējiena distanci ar elpas iztrūkumu vienā daļā komandas, bet vēlmi skriet – vēl otrajā.

Iespējams, šī bija vispatriotiskākā un saliedētākā pieredze manā studiju procesā, kuru labprāt novēlētu ikvienam no RA studentiem.

Ieva Useniece, 4HĢSZP


RA Kontaktinformācija
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 90
LV-4601

Tālrunis: +371 64623709
Fakss: +371 64625901

 

Uz lapas sākumu

© Rēzeknes Augstskola
Visus jautājumus un ierosinājumus
sūtiet uz web@ru.lv