Web-lapas karte
Aktualitātes - Sporta ziņas
08.12.2011
RA volejbola komanda kļūst par pilsētas čempioniem

Noslēdzies Rēzeknes pilsētas atklātais čempionāts volejbolā, kurā piedalījās 4 komandas: Dagda, Libero, Sedna/VRK un Rēzeknes Augstskolas komanda. Komandas izspēlēja divu apļu turnīru, un pēc iegūto punktu skaita tika noskaidroti pilsētas čempioni. Turnīra līderi bija mūsu augstskolas un Sedna/VRK komandas. Izšķirošajā spēlē Rēzeknes Augstskolas komanda spēja uzvarēt pirmā spēļu apļa līderus Sedna/VRK un kļuva par pilsētas čempioniem, atkārtojot 2001. un 2007.gadu labāko sniegumu. Komandas sastāvā spēlēja esošie un bijušie augstskolas studenti: D.Jamkins, V.Karels, V.Mežeckis, Jānis un Elmārs Rakstiņi, L.Stepāns, A.Barkāns, A.Seņka, M.Jansons un R.Puķītis.

Decembra sākumā tika noskaidrotas arī labākās augstskolas volejbola komandas. Vīriešu turnīrā par čempionu titulu cīnījās 10 komandas. Šajā turnīrā kopā ar studentu komandām par godalgotajām vietām cīnījās arī Rēzeknes Valsts ģimnāzijas, Austrumlatvijas profesionālās vidusskolas, kā arī augstskolas absolventu komandas. Viena apļa turnīrā visvairāk uzvaras guva komanda „Sedna” un kļuva par augstskolas čempioniem. Otro vietu izcīnīja studentu komanda „Komanda”, trešo vietu ieguva absolventu komanda „Malibu”. Turnīra ceturtajā vietā palika pasniedzēju komanda „KEDA”.

Pēc volejbola sacensībām tiks uzsākts telpu futbola turnīrs, kas turpināsies no decembra līdz nākošā gada februārim. Īpaši tiek aicinātas pieteikties meiteņu komandas.

Arī sesijas laikā studentiem tiek piedāvāts apmeklēt RA sporta namu, lai varētu pārslēgties no sasprindzinātajiem teorētiskajiem pārbaudījumiem un uzlabot savu fizisko pašsajūtu.