English
Meklēšana

Web-lapas karte
Aktualitātes - Sporta ziņas
02.05.2006
RA volejbolisti izcīna 2. vietu

RA volejbolisti izcīna 2. vietu

Kopš februāra Latvijas augstāko izglītības iestāžu pārstāvji juta līdzi savu augstskolu volejbola komandām, jo otro reizi notika sacensības “Latvijas augstskolu kauss 2006”.

Vīriešu komandām spēles notika divās apakšgrupās. Vienā spēlēja Rēzeknes Augstskolas (RA), Rīgas Tehniskās universitātes (RTU), Rīgas Ekonomikas augstskolas (REA) komanda, otrā apakšgrupā – Latvijas Universitātes (LU), Latvijas Lauksaimniecības universitātes (LLU), Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) un Vidzemes Augstskolas (ViA) komanda.

Starp abām apakšgrupām tika noskaidrotas labākās komandas. Pusfinālā iekļuva četras - RA, LU, LSPA un RTU. Šīs komandas 22. aprīlī tikās Rīgā, Olimpiskajā sporta centrā. Izšķirošajā spēlē RA komanda laukumā sacentās ar LU volejbolistiem. Spēle izvērtās spraiga un interesanta. Ar divu punktu pārsvaru RA spēlētāji guva uzvaru pār LU. Rezultātā par 1.- 2. vietu cīnījās RA un LSPA, bet par 3. - 4. vietu sacentās RTU un LU volejbolisti.

Rēzeknes Augstskolas vīriešu volejbola komandā spēlēja Juris Berns, Raivis Romančuks, Andris Bogdāns, Elmārs Rakstiņš, Andrejs Ostvalds, Māris Dūmiņš un Sandris Kuzņecovs (treneris - RA sporta sektora vadītājs Aivars Kaupužs). Komandas saliedētība, sportiskais gars un samērā labā sagatavotība bija noteicošie faktori, kas ļāva RA komandai iegūt 1. vietu apakšgrupu sacīkstēs. Arī līdzvērtīgā spēlē ar LU volejbolistiem apliecināja RA spēlētāju meistarību. Cīņā par 1. vietu RA komanda spēlēja pret LSPA. Diemžēl šajā spēlē nācās atzīt, ka Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas komanda ir pārāka.

Spēlējot konkurencē ar Latvijas augstskolu komandām, 1. vieta LSPA komandai, RA volejbolisti godam izcīnījuši 2. vietu, aiz sevis atstājot Latvijas Universitātes volejbolistus, kuri palika 3. vietā. Tomēr azarts un apņēmība uzvarēt RA vīriešu volejbola komandai nav zudis, jo no 19. līdz 21. maijam volejbolisti mēros ceļu uz Tartu pilsētu Igaunijā, kur notiks tradicionālās SELL spēles. Rēzeknes Augstskolas kuplā līdzjutēju saime saviem volejbolistiem vēl spraigas sacensības un negurstošu tieksmi pēc uzvaras.

Pielikumā fails JPG Picture 2006.05.02_Volejbols.jpg
RA Kontaktinformācija
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 90
LV-4601

Tālrunis: +371 64623709
Fakss: +371 64625901

 

Uz lapas sākumu

© Rēzeknes Augstskola
Visus jautājumus un ierosinājumus
sūtiet uz web@ru.lv