English
Meklēšana

Web-lapas karte
Aktualitātes - Sporta ziņas
02.06.2006
Sportiskā gaisotne Rēzeknes Augstskolā

Sportiskā gaisotne Rēzeknes Augstskolā

Šogad Sporta dienā pulcējās ap 150 dalībniekiem, kuplākais studentu skaits pārstāvēja Ekonomikas fakultāti, bet docētāju – Humanitāro un juridisko zinātņu fakultāti (HJZF). Sacensības ritēja, uzrādot gan individuālos, gan komandu uzvarētājus. Savdabīgajā „pieccīņā” (lodes mešana, svaru bumbas celšana, sprinta, izturības skrējieni un trīssoļlēcienā no vietas) studenti jau otro gadu cīnās par „Augstskolas cīnītājas” un „Dzelzs vīra” kausu, bet docētāji šādā izcīņā šogad piedalījās pirmo reizi. Jāpiebilst, ka izturības skrējiens gan docētājiem ir aizstāts ar „intelektuālāku” disciplīnu – šautriņu mešanu.

Protams, ka lielākās kaislības un skatītāju ovācijas izpelnījās sporta spēles, kurās komandu veidoja studenti un pasniedzēji. Vīrieši sacentās futbolā, sievietes – tautas bumbā, bet jauktās komandas startēja virves vilkšanā. Tautas bumbā un virves vilkšanā nepārspēta palika Humanitāro un juridisko zinātņu fakultāte, bet futbolā triumfēja Ekonomikas fakultātes futbolisti.

Uzvarētāju intriga tika saglabāta līdz sporta spēļu noslēgumam, taču jau sacensību laikā bija skaidrs, ka sīvākā cīņa izvēršas starp Ekonomikas un Humanitāro un juridisko zinātņu fakultāti. Brīdī, kad tika sadalītas individuālās godalgas un nominēti „Dzelzs vīri” - studentu vidū – HJZF students Andris Bogdāns, docētāju – HJZF docētājs Aldis Ciukmacis - un „Augstskolas cīnītājas” – Ekonomikas fakultātes studente – Natālija Popova un HJZF docētāja – Ilga Šuplinska, bija skaidrs, ka arī šogad, otro gadu pēc kārtas, uzvarētāji ir Humanitāro un juridisko zinātņu fakultātes pārstāvji. Kā atzina HJZF dekāne Veronika Korkla, kas piedalījās visā sacensību gaitā: „Mūsu spēks ir komandas gars un vienotība. Prieks, ka šogad beidzot arī docētāji pārstāv visas trīs fakultātes katedras, bet mūsu studenti vienmēr ir pierādījuši sevi kā meklētājus un cīnītājus gan pašpārvaldes aktivitātēs, gan sporta laukumā.”

Pateicoties Sporta sektora vadītājam A.Kaupužam, Sporta nama pārstāvjiem O.Vancānam, Ē.Kalvānam, kā arī studējošajiem, kas veica tiesnešu pienākumus, aktīvi sportot varēja arī līdzjutēji un darbinieku un studentu bērni. Sporta diena simboliski noslēdz studiju gadu un ievada vasaras aktivitātes, jo īpaši Inženieru fakultātes un HJZF pārstāvjiem, kas vasarā dodas ekspedīcijās ar laivām un riteņiem, vācot folkloras un vides materiālus zinātniskajiem pētījumiem un datu bāzēm.

Paldies visiem sportotājiem, aktīvu vasaras atpūtu vēlot – RA Sabiedrisko attiecību nodaļa

Pielikumā fails JPG Picture Sporta_Diena_2006.jpg
RA Kontaktinformācija
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 90
LV-4601

Tālrunis: +371 64623709
Fakss: +371 64625901

 

Uz lapas sākumu

© Rēzeknes Augstskola
Visus jautājumus un ierosinājumus
sūtiet uz web@ru.lv