English
Meklēšana

Web-lapas karte
Aktualitātes - Sporta ziņas
25.05.2009
Sportiskākā – Inženieru fakultāte

Sportiskākā – Inženieru fakultāte
Sacensības norisinājās vairākās individuālajās disciplīnās: šautriņu mešana, iešana ar ķekatām, basketbola metieni, florbola sitieni, roku veiklības un spēka vingrinājums, futbola sitieni, kā arī komandu cīņās: tautas bumba, minifutbols, virves vilkšana, galda hokejs. Individuālajās sacensībās starp studentiem lielāko uzvaru skaitu (3) ieguva Ekonomikas fakultātes studente – Andželika Mieze, bet spraigā cīņā par „Augstskolas cīnītājas” titulu viņu pārspēja Humanitāro un juridisko zinātņu fakultātes studente – Jekaterina Vaščenko. „Dzelzs vīra” titulu izturības skrējienā ieguva Inženieru fakultātes students Juris Pikuls. Savukārt starp nedaudzajiem docētājiem, kuri piedalījās šajās sacensībās šos titulus ieguva Gunita Akmentiņa un Aldis Ciukmacis (trešo gadu pēc kārtas).
Individuālo sacensību uzvarētāji:
A.MiezeA.Ciukmacis
V.KrieviņšG.Akmentiņa
Ž.VogulsE.Teirumnieks
I.KustrovaA.Kaupužs
S.KuzņecovsV.Malahovskis
V.IkaunieksI.Šuplinska
A.SalenieksĒ.Teirumnieka
L.GritāneM.Sproģe
A.DargelisA.Opuls
A.CelitāneJ.Ērmanis

Komandu sacensībās divas pirmās vietas – minifutbolā un virves vilkšanā izcīnīja Inženieru fakultātes komanda. Ekonomikas fakultāte ieguva pirmo vietu tautas bumbā, bet Pedagoģijas fakultātes dekāns J.Dzervinieks palika nepārspēts galda hokeja turnīrā. Kopvērtējumā ļoti līdzīgus rezultātus ieguva Inženieru un Humanitāro un juridisko zinātņu fakultātes komandas, bet pēc pēdējās sacensības ar divu punktu pārsvaru uzvaru izcīnīja Inženieru fakultātes komanda.
Vērtējot kopumā sacensības bija jautras un atraktīvas. Uz kopējā dalībnieku fona labi izcēlās HJZF fakultātes zilie krekliņi, kas bija pārliecinošā dalībnieku skaita vairākumā. Aktīvi un draudzīgi cīnījās Inženieru fakultātes komanda. Ekonomikas fakultātes sportistiem pietrūka sportisko docētāju atbalsta, bet Pedagoģijas fakultātes studentu pašpārvaldei uz nākošajām sacensībām ir jāveic aktīvāks sportistu „rekrutēšanas” darbs.

Sporta sektora vadītājs A.Kaupužs
RA Kontaktinformācija
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 90
LV-4601

Tālrunis: +371 64623709
Fakss: +371 64625901

 

Uz lapas sākumu

© Rēzeknes Augstskola
Visus jautājumus un ierosinājumus
sūtiet uz web@ru.lv