English
Meklēšana

Web-lapas karte
Student.Net - Latvijas studentu vortāls
Student.Net - Latvijas studentu vortāls

Kopš 2002.gada nogales darbojas interneta resurss, kura darbība ir veltīta studentiem — www.studentnet.lv. Vortāla nosaukums "StudentNet" veidots no divām daļām — "studenti" un "net" (no angļu valodas vārda "network" — tīkls), un izsaka projekta būtību — apkopot informāciju un viedokļus, kas aktuāli gan Latvijas studentiem, gan tiem, kas darbojas studentu labā.

Darbības laiks ir pierādījis "StudentNet" nepieciešamību un popularitāti — mājas lapā tiek publicētas ziņas no augstskolām, jaunumi un informācija par gaidāmajiem studentijas pasākumiem. Tematiskās sadaļas "Studējam", "Strādājam" un "Dzīvojam", kas pārklāj trīs studentu dzīves pīlārus, gada laikā ir papildinātas ar "Izklaides", "Radošo", "Sporta", "Kino", "Teātra", "Mūzikas", "Grāmatu apskata", "Mēs pasaulē", "Izstāžu", "Mūsējie", "CD apskats", "Ceļojam", "Čata" un "Saišu" sadaļām.

Parakstīties uz Latvijas Studentu vortāla "StudentNet" jaunumiem iespējams, sūtot tikai un vienīgi savu e-pastu adresi uz e-pastu: liste@studentnet.lv, sadaļā "Subject" rakstot "Liste".

Apmeklē "StudentNet" www.studentnet.lv un jūties kā students!

Tālivaldis Kronbergs, "StudentNet" redaktors,
e-pasts: talivaldis.kronbergs@studentnet.lv


RA Kontaktinformācija
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 90
LV-4601

Tālrunis: +371 64623709
Fakss: +371 64625901

 

Uz lapas sākumu

© Rēzeknes Augstskola
Visus jautājumus un ierosinājumus
sūtiet uz web@ru.lv